“Hemşehrilerimizin Bize Olan Teveccühünün Sandığa Yansıyacağına İnancımız Tamdır”

 31 Mart Yerel Seçimlerine son gün kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Miletvekili Ayhan Erel, Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş; ilimiz Yeni Sanayi esnafını ziyaret ederek hasbihal etti.

“Hemşehrilerimizin Bize Olan Teveccühünün Sandığa Yansıyacağına İnancımız Tamdır”

100 günlük seçim süreci boyunca Sanayi Sitesi’ni en çok ziyaret eden Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili olduklarını söyleyen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Türemiş “Sanayi esnafımızın kararını çoktan İYİ’lerden yana verdiklerinden eminiz. Çalışmalarımız kapsamında sanayi esnafımızın bu soğuk günde sıcak çaylarını içelim istedik. Allah hepsinden razı olsun. Hep dediğimiz gibi kışın sonu bahardır. Bu soğuk günler güzel ve sıcak günlerin nasıl habercisi ise bizler 1 Nisan sabahı da İlimizi İYİ kadrolardan oluşan birbirinden değerli meclis üyesi arkadaşlarımız ile İYİ’lerin şehrini hizmetle tanıştıracağız” dedi.

 

“Seçim çalışmaları kapsamında diğer adaylara fark attık” diyen Türemiş “Gece gündüz günde 4-5  program yaparak İYİ Parti’ye gönül vermiş dava arkadaşlarımızla yoğun bir çalışma temposu yaşadık. Bizimle yol yürüyen, evinden, eşinden, işinden zaman ayırarak bizlere seçim süreci boyunca destek veren tüm partili arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Çalışmaya 1 Nisan sabahından itibaren devam edeceğiz. Bizler hep söyledik çalıştıkça dinleniyoruz” ifadelerini kullandı.

“Bizler inandık! Hemşehrilerimizin teveccühünün sandığa yansıyacağına inancımız tam”

 

Türemiş “31 Mart sabahından başlayarak oy verme işlemi sona erene kadar sandıklara gidecek olan hemşehrilerimiz yanlarına iyi düşüncelerini alarak şehre bir iyilik yapacaklar. Bizler inandık. Hemşehrilerimiz seçim süreci boyunca bize sonsuz teveccüh ve destek verdiler. Bu desteklerinin sandığa yansıyacağına inancımız sonsuz. İnşallah bu şehre iyilik, güzellik adına yapılması gereken ne varsa  yağacağız” şeklinde konuştu.

Seçim gezileri kapsamında iki de iş yeri açılışına katılan İYİ Parti Milletvekili Erel ve Belediye Başkan Adayı Türemiş ile AK Parti heyetinin arasında yaşanan seçim öncesi samimi sohbet çevredeki vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Haber: M. Erhan Bölükbaş

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon