Hanımeli Pazarı Büyük İlgi Görüyor

 Aksaray Belediyesi tarafından kadınların ev ekonomisine katkı sağlaması amacıyla kurulan Hanımeli Pazarı büyük ilgi görüyor. Belediye Başkanı Evren Dinçer, Başkan yardımcılarıyla birlikte Hanımeli Pazarı’na gelerek, tüm hanım esnafları tek tek ziyaret etti ve “Hayırlı işler bol kazançlar” dedi.

Hanımeli Pazarı Büyük İlgi Görüyor

Girişimci ve emekçi kadınlar, her hafta Çarşamba günü Cumartesi pazarı alanında kurulan Hanımeli Pazarı'nda kendi ürettikleri aksesuar, giyim, ev tekstili, takı, gıda, oyuncak gibi çeşitli ürünleri satışa sunuyor.

"Büyüyeceğine İnanıyorum"

Başkan Dinçer, Hanımeli Pazarının daha da geliştirilmesi için gereken çalışmaların yapılacağını ifade ederek  "Aksaray Belediyemize ait Hanımeli Pazarımızda ev hanımları gıda ürünleri başta olmak üzere aksesuar, giyim, ev tekstili, takı, oyuncak gibi çeşitli ürünleri satışa sunuyor.Gerçekten bütün hanım esnaflarımız yaptıkları ve satışa sundukları ürünlerle çok güzel hizmet veriyorlar. Hanımlarımızın ekonomik hayata katılımlarını artırmak ve girişimciliklerini desteklemek amacıyla Hanımeli Pazarımıza tüm Aksaraylıları davet ediyoruz.

Çalışan vatandaşlarımızı, öğrencilerimizi ve tüm vatandaşlarımızı hem kahvaltıya hem de öğle yemekleri için Hanımeli Pazarımıza davet ediyoruz. Halkımızın desteği ile Hanımeli Pazarımızın daha da büyüyüp gelişeceğine inanıyoruz” dedi. Başkan Dinçer’in Hanımeli Pazarı’nı ziyaret etmesinden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden hanım esnaflar, Başkana ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. Belediye Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon