Hac Kuraları Bugün Çekiliyor

 Müslümanlar için hayattaki en özel anlardan biri olan Hac farizası için Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılacak Hac kuraları 28 Aralık Cuma (bugün) saat 15.00’da çekilecek ve Diyanet TV'nin YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Hac Kuraları Bugün Çekiliyor

Hac kura çekimleriyle ilgili Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan açıklamada;  Genelde Şubat aylarında gerçekleştirilen Hac kuraları bu yıl Aralık ayının sonunda gerçekleştiriliyor. Binlerce hacı adayının büyük bir merakla takip ettiği 2019 Hac çekiliş sonuçları bugün itibaren belli olacak.

Hac Kuraları Hangi Kanalda?

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Hac kuralarının Diyanet TV üzerinden yayınlanması bekleniyor. Diyanet TV'nin YouTube kanalından 2019 Hac kuralarını takip edebilirsiniz.

Kura Çekimi Ve Sonuçların İlan Edilmesi

Diyanet İşleri Başkanlığından açıklamada; Hac kuraları, 28 Aralık 2018 Cuma (bugün) günü saat 15:00'da çekilecek ve aynı gün internetten ilan edilecektir.2019 yılı hac ücretleri Suudi Arabistan Riyali (SAR) olarak tahsil edilecektir.Kesin Kayıtla ilgili detaylı bilgiler bilahare ilan edilecektir. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı