Güvenilir Tamircilere Yaptın

 Aksaray’da günlük hayatın vazgeçilmez parçası olan akıllı telefonlar yanlış kullanım veya herhangi bir sebepten bozulabiliyor. Çözümde ise yenilikçi akıllı telefon tamiri özel servisi olan Digitel İletişim pratik ve hızlı çözümleriyle cep telefonu tamirini son derece kolaylaştırıyor.

Güvenilir Tamircilere Yaptın

Merkez Ekecik İş Hanı’nda 25 yıldır telefon tamirciliği yapan Digitel İletişim İşletme Sahibi Mehmet Ali Gür, sektör hakkında bilgiler verdi. “Birçok cep telefonu tamircisi var. Eline tornavidayı alan ben tamirciyim diyor” diyen Gür “Tamircilik yapmaya çalışıyor. Birçok telefon kullanıcıları böyle tamircilerden şikâyetçi olduklarından dolayı bizim işlerimize de yansıyor.

Vatandaş kime telefon yaptıracağım diye tedirgin oluyor. Birçok vatandaşımız iş bilmez tamircilerin yüzünden tamir olacak telefonu da iyice bozuyor. Sonra yapamayınca da işte bu parçası yok beyni bozulmuş gibi bahaneler uydurup insanları kandırmaya çalıyorlar. Vatandaşlarımıza tavsiyem güvenilir tamircilere yaptırsınlar” dedi.

“Garantili Tamir Yapıyoruz”

“Digitel İletişim olarak cep telefonu tamir servisi olan mobil cihazlarda oluşabilecek birçok soruna çözüm buluyoruz” diyen Gür “Pilin şarj olmaması, cihazın açılmaması, yan buton ve ana butonun çalışmaması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, reset yapılamama, cam kırığı, hafıza kartı, ışık sensoru, Touch ID, kulaklık, sim kart ve kablosuz ağ sorunu gibi çeşitli problemleri kısa sürede gideriyoruz. Ayrıca tamir esnasında değişen her parça için garanti veriyoruz” şeklinde konuştu. Özel Haber: Bayram Aksu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı