Genel Kaptan Güzel, “Gereken Transferler Yapılacak”

 Yeni sezon hazırlıklarında ilk etabı Aksaray’da Teknik Direktör Cem Kavçak nezaretinde sürdüren Aksaray Belediyespor’da Genel Kaptan İsa Güzel, “Transfer çalışmalarımız devam ediyor.

Genel Kaptan Güzel, “Gereken Transferler Yapılacak”

Şua ana kadar gerçekleştirdiğimiz transferlerin yanında taraftarlarımızı heyecanlandıracak ve nokta atışı yapacağımız yer, hücum bölgesine önemli bir takviye peşindeyiz. Başkanımız ve yönetim kurulumuz ile bu konuda büyük bir hassasiyet ile çalışıyoruz” dedi.

“Transferde Ses Getireceğiz”

Transfer çalışmalarının devam ettiğini de dile getiren genel kaptan İsa Güzel: Transferlerde ses getirecek isimleri spor kamuoyu ile paylaşacağız. Çalışmalarımızda transfer ettiğimiz oyuncular dışında denenmeye gelen isimlerde var. Bunların transfer olarak anlaşılmaması formayı hak edenin mutlaka kalacaktır. "Şu anda en önemli nokta atışı yapacağımız yer, hücum bölgesine görüşme içerisinde olduğumuz ve camiamıza yakışacak oyuncular ile temastayız” dedi.

“Afyon Kampına Kadar Kadromuz Eksiksiz Hale Gelece”

Transferleri bitmek üzere ve afyon kampına kadar kadromuz eksiksiz hale gelecek. Savunmamıza Fuat Yaman ve İlyas Ekiz gibi bu ligin önemli isimlerini transfer ettik. Başkanımız ve yönetim kurulumuz bu konuda yoğun çalışma içerisindeyiz. Ligin çok çetin geçeceğini biliyoruz bunun içinde transferlerde ince eleyip sık dokumamıza rağmen ekonomiyi de düşünürsek, ağır yükler ve yükümlülükler var. Her şeye rağmen bu şehre yakışacak takımı en kısa sürede taraftarımızın huzuruna çıkaracağız. Biz yönetim olarak, çok fedakârlık yapmamız gerekiyor, teknik ekibimiz ve futbolcu kardeşlerimizde antrenmanlarda daha çok çalışarak büyük taraftarımızı mutlu etmenin peşindeyiz. Yeter ki sağduyulu ve sabırlı olup takımımıza sahip çıkılsın yeter” dedi. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon