Gemici İstifa Etti

 Spor TOTO 3. Lig'de mücadele edecek temsilcimiz Aksaray Belediyespor’da yönetim kuruluna seçilen ve görev dağılımında basın sözcülüğü görevine getirilen Ferit Gemici yoğun işlerinden dolayı hem yönetim kurulu hem basın sözcülüğü görevinden istifa etti.

Gemici İstifa Etti

“3. Lig'de Başarılar Diliyorum”

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in yoğun uğraşları sonucunda oluşan yönetim kurulunda basın sözcülüğü görevine gelen futbol dünyasına başarı ile hizmet eden Ferit Gemici istifasının ardından yaptığı açıklamada "Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Evren Dinçer ile görüşerek işlerimin yoğunluğu ifade ederek affımı istedim. Ben yönetim kuruluna şahsımı layık görerek beni onurlandırdığı için Belediye Başkanımız Sayın Evren Dinçer’e teşekkür ediyorum.

Beraber yola çıktığımız yönetici ve bu şehrin gerçek paydaşlarını yarı yolda bırakmamak için çok çaba sarf ettim. Benim hayatımda ne bana güvenenleri yarı yolda bırakmak ne de başarısızlığa asla yer yok, kaçmak terk etmek yok. Ben bu şehirde takımımızla birlikte bir olalım birlik olalım beraber şampiyonluğa koşalım düşüncesinde olmayı ne kadar arzuluyorsam da sağlığım işlerim ve ailevi sorumluluklarım beni bu arzumdan geri koymaktadır.

Takıma ve Aksaray’a bu şekilde faydalı olamayacağım düşüncesinden çok sevdiğim futbol çalışmalarına bir süreliğine ara vermek düşüncesi ile Aksaray Belediyespor Kulübü yöneticiliği görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bundan sonraki süreçte yönetim kurulu üyelerimize de başarılar diliyorum. Her zaman olduğu gibi bizler Aksaray ve spor sevdalısı olarak takımımıza, yönetimde yer almasak da,  hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Aksaray Belediyesporumuza 3. Lig'de başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon