Gazi Ve Şehit Ailelerine Ziyaret

 Aksaray Valisi Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi Gazi ve Şehit Ailelerine ziyaretlerde bulundu. Işıl Mantı, Emniyet Müdürü eşi Reyhan Karabağ, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü eşi Türkan Aktürk ile birlikte Gazi Kazım Yılmaz ile Şehit Yunus Emre Akbaş ve Yalçın Sevindi’nin ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Gazi Ve Şehit Ailelerine Ziyaret

Şehit ailelerini ziyaret ederek tanıştıklarını, varsa sorunlarının çözümüne yardımcı olmak istediklerini belirten Işıl Mantı devletin ve milletin şehitlerin emaneti ailelerinin her zaman yanında olduğunu belirtti. Işıl Mantı; ziyarette bulunduğu Şehit Yunus Emre Akbaş’ın babası Mustafa annesi Hatice Akbaş ile bir süre görüştü. Bütün şehitlere Allah’tan rahmet dileyen Işıl Mantı, evlat acısının büyüklüğünün ölçülemeyeceğini ifade ederek inanan insanlar için şehitliğin ölümden ziyade bir mükâfat olduğunu şehitler sayesinde vatan topraklarında yaşadıklarını belirtti.

Yanlarında Olmaya Devam Edeceğiz

Işıl Mantı daha sonra Şehit Yalçın Sevindi’nin anne ve babasını ziyaret etti. Nevin-Nail Sevindi ile görüşerek bir süre sohbet eden Işıl Mantı, Şehit anneleri ve babalarını görmek aileleri ile tanışmaktan büyük mutluluk ve onur duyduklarını bu ziyaretleri yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Işıl Mantı beraberindeki heyet ile daha sonra 15 Temmuz 2016 tarihinde Genelkurmay Başkanlığı önünde terör örgütünün ihanet kalkışmasına karşı geldiği sırada bacağından yaralanan Gazi Kazım Yılmaz’ı ziyaret etti. Valilik Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon