Gazeteciler Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti

 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay ve Cemiyete üye ulusal ve yerel gazeteciler, Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Muhsin Arslan’ı ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı Osmanlı Tuğrası hediye etti.

Gazeteciler Ülkü Ocaklarını Ziyaret Etti

Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Muhsin Arslan'la bir araya gelen gazeteciler birlikte öğlen yemeği yedi. Yemekte samimi bir ortamda sohbet eden gazeteciler ile Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Muhsin Arslan gazetecilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Aksaray Ülkü ocaklarının yaptığı çalışmaları anlattı.

Özellikle ülke genelinde Ülkü Ocaklarının uyuşturucu ile ilgili çok başarılı bir çalışma yaptığına vurgu yapan Arslan " Ülkü Ocakları olarak ilimizde Kitap Ağacı kampanyası başta olmak üzere, uyuşturucu ile ilgili konferans ve çeşitli çalışmalarımızı değerli basın mensuplarımız ile paylaştık. Ocaklarımızda Üniversiteye hazırlanan öğrenci arkadaşlarımıza düzenli olarak kurslar düzenledik.  Bilgi ve teknolojiyle donatmaya gayret etiğimiz gençlerimize Türklük şuuru ve İslam ahlakı konularında da derslerimiz ve seminerlerimiz her hafta düzenli olarak devam ediyor" dedi.

"Gençlerimizi Kutlu Davamıza Ve Ülkü Ocaklarının Çatısına Bekliyoruz"

Ülkü Ocaklarının bir eğitim ve kültür vakfı olduğuna dikkat çeken Arslan "Sizlerin vesilesi ile gençlerimizi ocaklarımıza davet ediyorum. Bizler gençlerimizi gelebilecek her türlü tehlikelere karşı koruyup kollayan üniversitelerimiz başta olmak üzere ortaöğrenimlerimizdeki birimlerimiz ile Milli Eğitim Bakanlığımızın onayı dahlinde gençlerimizin her yönden kendisini geliştirmesi için el birliği ile çalışıyoruz. Gençlerimizi bu kutlu davada yanımızda görmekten mutluluk duyarız" dedi.

"Ülkü Ocakları Ülkemiz İçin Her Zaman Önem Arz Eden Hayırlı Projelerde Yer Almışlardır"

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Karatay ve Türkiye Spor Yazarları Aksaray Şubesi Başkanı Harun Atalay da ziyarette yaptıkları konuşmada  Ülkü Ocakları Genel Merkezinin ülke genelinde uyuşturucu ile başlattığı mücadelenin ilimizde de başarılı bir çalışma olduğuna dikkat çekerek “Ülkü Ocakları Başkanı Muhsin Arslan nezdinde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş'e böylesi önemli bir konuda 81 İlde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ve tebriklerimizi sunuyoruz.

Ülkü Ocakları Ülkemizin gençleri için her daim önemli sosyal projelere imza atmışlardır.

Bu minvalde Ülkü Ocaklarımızın başarılarının devamını diliyoruz" açıklamasında bulundular. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve TSYD Aksaray Şube Başkanı ziyaretin anısına Muhsin Arslan'a Osmanlı Tuğrası hediye ettiler. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon