Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay ve Cemiyete üye basın kuruluşları ile basın mensupları, mazbatasını alarak göreve başlayan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

"Aksaray'ın En Etkili Cemiyeti"

 

Aksaray Gazeteciler Cemiyeti hakkında Başkan Dinçer’e bilgi veren Cemiyet Başkanı Karatay "Cemiyetimiz, 8 gazete 3 ajans ve internet haber siteleriyle ilimizin en geniş kapsamlı ve en çok yayıncı kuruluşlarının bir çatı altında bulunduğu, Aksaray’ın en  etkin Gazeteciler cemiyetidir" diyerek "Buradaki arkadaşlarım mesai mevhumu gözetmeden ilimiz kamuoyunu bilgilendirmek için gece gündüz çalışmakta. Haberi doğru kaynaklardan alarak kamuoyunu doğru bilgilendirmek için titiz çalışan basın emekçilerimiz bulunmakta" diye konuştu.

 

"Gazetecilik Güzel Bir Meslek"

 

Belediye Başkanı Dinçer de Aksaray Gazeteciler Cemiyetinin nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek "Gazetecilik gerçekten güzel bir meslek. Sizlerle seçim döneminde tanışmam ve çalışma imkânımız oldu. İnşallah birlikte güzel haberlere imza atarız" dedi. Dinçer Cemiyet Üyesi Gazeteciler ile tek tek ilgilendi.

Başkan Dinçer'i ziyaret eden gazeteciler daha sonra Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanan Hıfsı Peker'i de ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Samimi bir ortamda geçekleşen ziyaretin ardından Belediye Başkanı Dinçer ve Gazeteciler ziyaretin anısına fotoğraf çektirdiler. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon