“Futbolculara Teşekkür Ediyorum”

 Aksaray Belediyespor iç transferde üç futbolcu ile sözleşme imzaladı. Siyah- beyazlı takım ilk olarak kaptan ve stoper İbrahim Konuksever, ardından sol bek oyuncusu Vehbi Furkan Yıldırım ve sağ kanat oyuncusu Ömer Çiçek’le anlaşma sağladı. Aksaray Belediyespor yönetiminin iç transferde iki Aksaraylı ve bir de takımın geçen yıl sevilen ismi Ömer Çiçek ile anlaşması taraftarı mutlu etti.

“Futbolculara Teşekkür Ediyorum”

Aksaray Belediyespor Başkanı Cem Çorakçı, iç transferde, kulübün duruşuna uygun olarak, özverili ve fedakâr davranan futbolculara teşekkür etti.

2019-2020 futbol sezonunda Spor TOTO 3. Lig’de mücadele edecek temsilcimiz Aksaray Belediyespor’da yönetim kurulunun belirlenmesi ve başkanlık koltuğuna Cem Çorakçı’nın oturması ile teknik heyet sorununu Cem Kavçak ile çözen ardından  iç transferde oyuncular İbrahim Konuksever ve Furkan Yıldırım ile yeniden anlaşan, taraftarın adeta sevgilisi olan Ömer Çiçek’i kadroda tutan siyah beyazlı yönetim, spor kamuoyundan tam not aldı.

Siyah beyazlılarda Kulüp Başkanı Cem Çorakçı iç transfer çalışmalarında şu ana kadar olumlu bir yol kastettiklerinin altını çizdi.

Sağduyu Çağrısı

Başkan Çorakçı iç transferde oyuncuların takımlarına olan sevgisi ve özverilerinin başrol oynadığını ifade etti. Transfer komitesi ve yönetim kurulu adına iç transferde özverili bir şekilde yuvada kalan futbolculara teşekkür etti. Çorakçı futbolcuları çok iyi anladığını, yıllardır kendisinin de futbolculuk dönemlerinde transfer görüşmelerinde bulunduğunu olumlu olumsuz sonuçlar aldığını hatırlatarak, karşılıklı anlayış, güven ve saygı olduğu sürece her şeyin olumlu sonuçlanacağına vurgu yaptı, futbol kariyerinin ardından doğduğu büyüdüğü memleketinde takımının başkanlık koltuğuna oturmasının kendisi açısında gurur verici olduğu söyledi.

Teknik heyet konusunda da takımı genç dinamik ve azimli bir isme emanet ettiklerini, bu konuda yönetim kurulu olarak oldukça mutlu olduklarını söyledi. Kulüp Başkanı Çorakçı son olarak taraftara seslenerek sağduyulu olmalarını, sabırlı bir şekilde bekleyip takımlarını her zamankinden daha fazla desteklemelerini istedi. Aksaray şehrinin bu birlik beraberlik içerisinde bütün zorlukları aşacağından emin olduğunu sözlerine ekledi. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon