Futbolcular Sağlık Taramasın’dan Geçti

 Aksaray Belediyespor’lu futbolcular ve teknik 2019-2020 futbol sezonu öncesi bugün sabah İnova Özel Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Siyah beyazlıların forma sponsorluğunu üstelenen İnova Özel hastanesi futbolcuların genel sağlık taramasını da üstlendi.

Futbolcular Sağlık Taramasın’dan Geçti

İnova Özel hastanesi ilgili birimlerinden yararlanan oyuncular, kan, idrar, röntgen, ortopedi, dâhiliye, genel cerrahi, kardiyoloji ve EKG testlerine tabi tutuldu. Tüm oyuncuların katıldığı testlerin ardından, futbolcuların genel durumunun iyi çıkması teknik heyeti memnun etti.

.Aksaray Belediyespor’da genel kaptan İsa Güzel sağlık taramasının, "TFF'nin tüm kulüplere zorunlu kıldığı bir uygulama. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz testlere tabi tutuldu.

Oyuncularımızın genel sağlık durumu ve testlerdeki değerleri gayet iyi. Bu sene hem forma göğüs reklamı sponsorumuz olan İnova Özel hastanesi sağlık sponsorluğumuzu da üstelendi. Futbolcularımıza genel sağlık taramasında destek olan İnova hastane personelimize ve Hastane’nin yönetim Kurulu Başkanı Çapan Aktaş, Hastanenin kurucusu Op. Dr. Türkcan Coşkun beylere teşekkür ediyoruz" açıklamasında bulundu. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon