En Kapsamlı Eğitimine Yoğun Katılım

Türkiye Odalar Borsalar Birliği, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Digital Sektörün Paydaşlarının, iş birliği ile düzenlenen Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat Eğitimleri, ATSO Konferans salonunda yapılırken, eğitime yoğun katılım sağlandı.

En Kapsamlı Eğitimine Yoğun Katılım

Geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan eğitimle ilgili açıklama yapan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş; “Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat Eğitimleri, TOBB himayesinde ve sektör paydaşlarının destekleri ile 81 ili kapsayacak şekilde planlanmış ve ilimizde de odamızın ev sahipliğinde yoğun katılım sağlanarak gerçekleşmiştir. Bu eğitimler Dijital alanda her ilimizdeki STK'ların organizasyonel katkıları ve iş birliği çerçevesinde gerçekleştirilmekte ve eğitimlerin temel amacı olarak KOBİ’lerimiz için dijital dünya da iş yapabilme ve e-ticaret ekosisteminin onlara sağlayacağı faydaların farkındalığını ortaya çıkarılmasıdır. Ayrıca, E-ticaret Ekosistemi ve dijital dünyanın ince çizgilerinden, verimli ve sürdürülebilir bir iş modeli yaratmaya kadar birçok konuya ev sahipliği yapmakta olduğu düzenlenen bu eğitimlerde anlatılmaktadır” dedi.

Başkan Göktaş, Güncel ve yaşanmış tecrübelerin paylaşıldığı tam kapsamlı digital dönüşüm eğitimleri katılımcılara yeni iş modellerini hazırlarken düzenlemiş olduğumuz eğitim şehrimizin en kapsamlı eğitimleri arasında yerini almıştır. Bugüne kadar sektörlerimize ve şehrimiz sanayisine, iş dünyasına yönelik olarak en iyi eğitimleri düzenlemeye devam ediyoruz.

Bizim Aksaray’dan isteğimiz büyük emekler verilerek hazırlanan bu eğitimlerimize daha fazla katılım sağlanmasıdır. Odamızın web sitesi, sosyal medya hesapları ve irtibat numaralarını arayarak ve takip ederek sürekli bilgi sahibi olsunlar ki iş hayatında ve hayatlarının bir bölümünde işlerine yarayacak olan eğitimlerimizi kaçırmasınlar” vurgusu yaptı. ATSO Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı