Emniyet Müdürü Karabağ Aksaray’a Veda Ediyor

 Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ Van ili Emniyet Müdürlüğüne atanmasının ardından Ticaret Borsasında veda programı düzenlendi.

Emniyet Müdürü Karabağ Aksaray’a Veda Ediyor

Düzenlenen veda programına Vali Ali Mantı’nın yanı sıra, Ak Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Vali Yardımcıları, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, İl Müdürleri, sivil toplum örgütü başkanları, kurum amirleri ve iş adamları katıldı.

Programda konuşma yapan Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök “Genel asayiş ve kamu düzenini sağlayarak vatandaşların can ve mal güvenliğini tesis eden teşkilatta, ilimizde vermiş olduğu gayretli çalışmalarıyla, ekip ruhu bilinciyle çok önemli, kaydedeler işler yaptığını bizler yakinen biliyoruz. Bizler kendisinden bu süreç içerisinde çok memnun kaldık. İnşallah Rabbim de memnun olur” dedi.

Program İçin Teşekkür Etti

Aksaray İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ ise “Baharın ilk günlerinden Aksaray’a adım attık. Hayırlısı ile yine bahar aylarında Aksaray’ımıza veda ediyoruz. Van iline devletimiz bir vazife tebliğ etti. İnşallah sizlerin duası Rabbimin hidayeti ile bu görevcide laiki ile ifa etmeyi temenni ediyorum. Bu program için ayrıca teşekkür ediyorum. Şehitlerimize Rabbimden rahmet diliyorum. Gazilerimize sağlık, sıhhat ve afiyetler diliyorum. Hepinize teşekkür eder saygılar sunarım” dedi.

“Rotasyon Önemli”

Aksaray AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu da “Devlet memurlarının bu şekilde rotasyonlu tayinleri çok büyük bir nimettir. Ülke adeta devlet memurları vasıtası ile milli birliği beraberliği sağlar. Doğduğu yer neresi olursa olsun milli birliği beraberliğin emrinde olmamız çok büyük bir şey. Ben bu açıdan devlet memurları şehirleri andıran şehirleri süsleyen yolculardır. Şimdi ise şehrimizi anlamlandıran, Aksaray’ı süsleyen Aksaray’a renk katan bir kardeşimizi Van’a gönderiyoruz. Allah’a emanet ediyoruz” dedi.

“Hassas Bir Müdürümüz”

İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ’dan övgüler ile bahseden Vali Ali Mantı, Konuşmacıların söylediği bütün düşüncelere katılıyorum diyerek “Ali bey meslek hayatımda gördüğüm ender insanlardan birisidir. Görev yaptığı yerde her zaman kendimizi emniyette hissettik. Çünkü emniyet müdürümüz var dedik. Kendisi gerek kişilik olarak gerekse karakter ve aile yapısı olarak, gerek milli ve manevi değerlere, ülkenin değerlerine, yapısına her zaman son derece hassas davranan bir müdürümüz. Ülkemizin çok güzel bir yerine gidiyor. İnşallah buradaki hassasiyetine orada da devam edeceğine inanıyorum. Yolu bahtı açık olsun Allaha emanet olsun” ifadelerini kullandı. Program hediye takdimi sonrası çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. Borsa Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı