Efsane Geri Döndü

İş İnsanı Murat Uslu Grandgarden Cafe Restaurant’ı açtı.

Efsane Geri Döndü

Grandgarden Cafe Restaurant’a Muhteşem Açılış
 

Aksaray’ın tanınan İş İnsanı Murat Uslu, Grand Garden Kafe’yi hizmete açtı. Grandgarden’ın açılışına Aksaray İYİ Parti İl Başkanı Özhan Türemiş, MHP İl Başkanı Mustafa Çölkesen, Maya Hastanesi Sahibi Dr. Rıfkı Karabatak, İŞKUR İl Müdürü Mahmut Akkuş, SGK İl Müdürü Bilal Akgün, Kule Alış Veriş Merkezleri Yönetim Kurulu Üyesi Emre Ünalan, STK başkanları, ilimizin sevilen iş insanları ile birlikte çok sayıda davetli ve misafirler katıldı.

Grandgarden’ın açılışı öncesi İş İnsanı Murat Uslu misafirlerini kapıda karşılayıp tek tek ilgilenirken davetliler canlı müzik eşliğinde açılışın yapılacağı saate kadar sohbet  etme imkanı buldu. Davetliler açılış için hep birlikte açılışın yapılacağı alana geçti.

Grandgarden’ın açılış kurdelesini İşletme Sahibi Murat Uslu, İYİ Parti İl Başkanı Özhan Türemiş, MHP il Başkanı Mustafa Çölkesen, İŞKUR İl Müdürü Mahmut Akkuş, SGK İl Müdürü Bilal Akgün, Maya Hastaneleri Sahibi Dr. Rıfkı Karabatak, Kule Alış Veriş Merkezleri Yönetim Kurulu Üyesi Emre Ünalan ile ilimizin sevilen iş insanları ve davetliler birlikte kesti.

Aksaray'ın Sosyal Yaşamına Katkıda Bulunacak Nezih Bir Ortam

Aksaray’ın en elit cafe restaurantlarından biri olma özelliğini taşıyan Grandgarden Cafe Restaurant’ta sabah kahvaltısı için otantik bir bahçe bulunurken, oyun severler için normal ve VIP salonlarıyla müşterilerine güzel zaman geçircekleri bir mekan hazırladıklarını belirten İş İnsanı Murat Uslu “Grandgarden kalitesini ispatlamış elit bir cafemizdir. Bizler ufak dokunuşlarla müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için güzel bir çalışma yaparak Grandgarden Cafe Restaurant’ımızı yeniden müşterilerimizin hizmetine açtık. Canlı müziğimiz, oyun salonlarımız, vitamin bar ve gençler için gece kulübümüz ile her türlü etkinlik için geniş alanlarımız ile sevenlerimizi, müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Bugün açılışımıza gelerek bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve sevenlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Tüm Aksaraylıları mekanımıza bekliyoruz” diye konuştu. Haber: Harun Atalay

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı