Dinçer, “Şehrimizi Birlikte Yöneteceğiz”

Aksaray’a olan sevdasıyla yorulmak bilmeyen AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, gün içerisinde esnaf ziyareti yapıyor, vatandaşlarla hasbihal ediyor, STK’larla bir araya gelerek istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

Dinçer, “Şehrimizi Birlikte Yöneteceğiz”

Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte şehrin inşasında önemli role sahip meslek gruplarından müteahhitler birliğinin yönetimiyle bir araya geldi.

 

“Seçim Çalışmaları Ve Projeleri Hakkında Bilgiler Verdi”

 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Müteahhitler Birliği Başkanı Fatih Güneş birlik hakkında bilgiler vererek yapılan çalışmaları aktardı. Birliği güçlü kılmak, müteahhitlerin haklarını-hukuklarını korumak için çalıştıklarını aktaran Başkan Güneş, Belediye Başkan adayı Evren Dinçer’e başarılar diledi.Seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veren Dinçer, şehri birlikte inşa edeceklerini ifade ederek, “İnşaat sektörü ekonominin lokomotifi, ticaretin ise can damarı. Şehrin ekonomisi ve görüntüsüne katkı sağlayan müteahhitler, ilimizin gelişiminde önemli bir rol üstleniyor. Biz biliyoruz ki şehir sadece lüks binalardan ya da modern tasarımlı iş hanlarından oluşmuyor. Müteahhitler Birliği ile şehrin ruhuna uygun işlerde birlikte çalışacağız. Yeni dönemde sivil toplum kuruluşlarımız projelerimizin, belediyecilik anlayışımızın tam merkezinde olacak. Biz birlikte güçlüyüz” diye konuştu.

 

“Aksaray’da Yaşayan İnsanımızın Mutlu Olacağı Çalışmalara İmza Atacağız”

 

Belediyeciliğin cesur kararlar gerektirdiğini aktaran Başkan aday Dinçer, “Bireylerin değil toplumun menfaatlerini öncelik verirsek başarı gelecektir. Aksaray yeni dönemde yükselen değer olacak. Ticaret ve sosyal hayat denildiğinde sadece belirli noktalar değil bölge insanı Aksaray geneli demeli. Şehircilik, planlamada ülkeye rol model olmalı bizim şehrimiz.

Niyetimiz halis, derdimiz doğup büyüdüğümüz şehrimize hizmet etmek. Rabbim nasip eder ve görev bize verilirse hep birlikte Aksaray’da yaşayan insanımızın mutlu olacağı çalışmalara imza atacağız.” şeklinde konuştu. Başkan adayı Dinçer ve Müteahhitler Birliği ziyareti karşılıklı fikir alışverişin ardından sona erdi. AK Parti Basın

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı