Dinçer Sanayi Esnafı Ve İşçileriyle Buluştu

Sanayi esnafı ve çalışanlarıyla bir araya gelmeye devam eden AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, esnafın sorunlarını dinledi, onlardan gelen soruları yanıtladı.

Dinçer Sanayi Esnafı Ve İşçileriyle Buluştu

Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer beraberinde İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sanayi esnafı ve işçileriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. AK heyet ile esnaf ve çalışanlar arasında geçen karşılıklı görüş alışverişin ardından AK heyet, esnafları dükkânlarında ziyaret etti.

Gittiği her ortamda güler yüzle karşılanan Dinçer, belediye başkanlığının bir meslek olmadığını ve başkanlık yapacak kimsenin bazı disiplinleri bilmesi gerektiğine dikkat çekerek, belediyecilikte para yönetimi ve şehirciliğin çok önemli olduğunun altını çizdi.

"Belediyecilik Gönül İşi"

Belediyeciliğin gönül işi olduğunu vurgulayan Dinçer, “Aksaray konum itibariyle Türkiye’nin çok önemli illerinden bir tanesi. Buranın önemi ve değeri bizler için çok önem arz ediyor. Aksaray’ın kaybedecek bir günü dahi yok. Halka hizmetin Hakka hizmet olduğunun bilinci ile çalışmalarımızı ortak akıl ile yürüteceğiz. Yaşadığımız bu şehre olan borcumuzu ödemek için çalışmak zorundayız. Ancak iyi çalışma, düzgün çalışma ekiple olur, insanlarla, sivil toplum kuruluşlarıyla, kamu kurumlarıyla istişare ederek olur. Belediyelerin sadece park yapma, kaldırım döşeme sorumluluğu yoktur, belediyeler aynı zamanda ekonominin ve ticaretin canlanması içinde çalışma yapmak zorundalar. Bu görevi Türkiye’mizdeki birçok belediye yapıyor, biz neden yapamayalım.

Evliyalar şehri olarak anılan Aksaray, çok mukaddes bir kent. Böyle bir şehirde belediye başkanı olmak elbette bir insanın, bir faninin hayatta rastlayabileceği en büyük onurdur. Bizimde bu onuru layıkıyla yerine getireceğimize inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Hazırladıkları projeleri dünyayı takip ederek ortaya koyacaklarını ifade eden Dinçer, şöyle devam etti: “Sanayi esnafımızın sıkıntılarını ve bizlerden olan beklentilerini çok iyi biliyoruz. İnşallah esnaf kardeşlerimizin taleplerini yerine getirmek bizlere düşecek” dedi. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon