Dinçer: “Hedefimiz Gönül Belediyeciliği”

Yerel seçimlerde hedeflerinin öncelikle ‘gönül belediyeciliği’ olduğunu söyleyen AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, “Bu yeni dönemde Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği gibi artık bütün hizmetleri yapabiliriz ama milletimizin gönlünü de yapacağız, onların da memnuniyetini alacağız” dedi.

Dinçer: “Hedefimiz Gönül Belediyeciliği”

AK Parti disiplininde kişilerin ön planda olmadığına, herkesin aldığı görevi layıkıyla yerine getirmek için tüm gayretiyle çalıştığını kaydeden Belediye Başkan adayı Dinçer, “Bu bilinçle vatandaşlarımızın refah ve mutluluğunu artırmak için şehirdeki tüm paydaşlar ile istişare ederek şehrimizin gelişmesi için en doğru projeleri hayata geçirileceğiz” dedi.

31 Mart seçimlerinin bir yerel seçim olmaktan öte 24 Haziran’da hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk seçimi olduğunu ve halkın bu sisteme olan güvenini ortaya koyacağına inandığını dile getiren Dinçer, “Vatandaşlarımızın vereceği destek ve dualarla bu seçimde de kazanan yine milletimiz olacak” ifadelerine yer verdi.

 

"Her Kesime Dokunacak Hizmet Üreteceğiz"

 

Muhammed Hadimi Hazretleri’nin; ‘Kişi odur ki arkasında bıraka bir eser, eseri olmayanın yerinde gör ki yeller eser’ beytini hatırlatan Dinçer, “Elhamdülillah iktidara geldiğimiz günden bu yana AK Parti Belediyeciliği tüm dünyaya rol model olan hizmet anlayışıyla ülkemizi ve şehirlerimizi baştanbaşa binlerce hizmetle, yatırımla süsledi. Tüm dünyanın gıptayla baktığı hayal olan büyük yatırımlar gerçekleşti. Aksaray’da Allah’ın izniyle halkımızın teveccühüyle göreve gelirsek tarihimize, kültürümüze ve elbette çağa uygun halkımızın tüm kesimlerine dokunan hizmetleri hayata geçireceğiz” dedi. AK Parti Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon