Dinçer, “Haktan Yana Halkımızın Hizmetinde Olacağız”

 Ziyaret ettiği esnaf tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, üreten, icraat yapan halktan yana olan AK Parti’nin hizmetlerinin her yerde hissedilmesi için durmadan çalışmak olacağını vurguladı.

Dinçer, “Haktan Yana Halkımızın Hizmetinde Olacağız”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gündoğdu caddesindeki esnafı ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, gittiği tüm iş yerlerinde teveccühle karşılandı.

Gösterilen ilgiden dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür eden Başkan Adayı Dinçer, “Şehrimizdeki tüm esnaf, vatandaş ve mahallelerdeki kardeşlerimizle bir araya gelmek bizlere ayrı bir heyecan ve enerji veriyor. AK Parti’nin temel prensibi halkın yanında olmak, sıkıntılarını gidermek ve sürekli yenilenen şehirleşme konseptini her yere yaymaktır. Bizde bu yönde tevazu, samimiyet ve gayretle hareket ediyoruz” dedi.

“Her Şeyimizi Ortaya Koyacağız”

Milletvekilleriyle ve tüm teşkilat mensuplarıyla gece gündüz demeden çalışacaklarını dile getiren Başkan adayı Dinçer, “Bizler her şeyimizi ortaya koyarak çalışacağız. AK Partimize, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşuna yakışır bir şekilde yağmur, çamur demeden yolumuzda hareket edeceğiz. Esnaflarımızla olan diyaloglarımız çok olumluydu. İnanıyorum ki 31 Mart seçimlerinde Aksaray, çıkaracağımız oylarla AK Parti’nin kalesi olmayı sürdürecektir. Sürekli bir amaç doğrultusunda hareket ettik. Oda, haktan yana halkımızın hizmetinde olmaktır. Buda bizlere büyük mutluluk veriyor. AK Parti’nin sağladığı ve daha sağlayacağı huzur ortamı her yeri sarmaya devam edecektir” diye konuştu. AK Parti Basın

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon