Dinçer, “Durmak Yok, Yorulmak Yok, Dinlenmek Yok”

 Yorulmadan, bıkmadan, usanmadan heyecanlı ve memleket aşkıyla seçim çalışmalarına devam eden Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, ziyaretlerini artan bir performans ile sürdürüyor.

Dinçer, “Durmak Yok, Yorulmak Yok, Dinlenmek Yok”

Ziyaretlerine Sanayi esnafıyla sabah kahvaltısıyla başlayan Evren Dinçer’e İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İGM Başkanı Muammer Tüzün, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve parti teşkilatı eşlik etti.

Burada ilgiyle karşılanan Başkan adayı Dinçer ve AK Parti heyeti, esnaflarla hasbıhal edip karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Amaçlarının Aksaray’ı bir marka şehir haline getirmek olduğunu söyleyen Başkan adayı Dinçer, “Bizim ortak amacımız, sayın vekillerimizin, İl teşkilatımızın ve Ankara’daki samimi ilişkilerim olan bürokrat arkadaşlarımın da destekleriyle şehrimizi marka şehir haline getirmektir. Hep birlikte ortak akıl ile Aksaray’ımızı marka şehir yapacağız. Sanayi esnafımızın sorunlarını dinledik ve biliyoruz. Kardeşlerimizin sorunlarını çözmek bizlere nasip olacak. Ortak akıl ile çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yok” dedi.

“İstek Ve Talepleri Dinleyerek Çözümü İçin Not Aldı”

Sanayideki esnaf ve çalışanları işyerlerinde tek tek ziyaret ederek ellerini sıkan Dinçer, daha sonra Manavlar Odası, Berberler ve Kuaförler Odası ile Terziler Odasını ziyaret etti. Oda başkanları ve yönetimiyle istişarelerde bulunan Dinçer, istek ve talepleri dinleyerek çözümü için not aldı.

Oda ziyaretlerinin ardından Kurşunlu Cami arkasında bulunan esnafları ziyaret eden Dinçer ve AK heyet, vatandaşlardan 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’ye destek vermelerini istedi. Gittiği tüm işyerlerinde büyük bir ilgiyle karşılanan Dinçer, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyip projeleri hakkında bilgiler aktardı. Belediyecilik hizmetlerine yeni bir anlayış getirmeye hazırlandıklarını belirten Dinçer, “Birlik ve beraberlik içinde gayret gösteren arkadaşlarımızla çok çalışarak, İnşallah Aksaray’ımızı ak belediyecilikle hak ettiği yere getireceğiz.

“Her Kapıyı Çalıp Herkesle Kucaklaşacağız”

Her kapıyı çalıp herkesle kucaklaştık ve kucaklaşmaya devam ediyoruz. İlimiz için birbirinden güzel projelerimiz var.” dedi. Yoğun programına rağmen durmak yok yola devam diyen Dinçer, akşam da Çiftçilik Mahallesinde Ünlü ailesinin evine konuk oldu. Ev halkının yanı sıra AK heyetin geleceğini öğrenen mahalleli adeta Ünlü ailesinin evine akın etti. Evren Dinçer ile tanışma fırsatı bulunan mahalleli hem dua etti hem de 31 Martta desteklerini esirgemeyeceklerinin sözünü verdi. Gece geç saatlere kadar vatandaşlarla sohbet eden Dinçer, Aksaray’da gönüllere dokunacak olan projelerinden bahsetti. AK Parti Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı