Dinçer, “Belediyecilik Ak Parti’nin İşidir”

"Bugüne Kadar Hizmet Edenlere Teşekkürler"

Dinçer, “Belediyecilik Ak Parti’nin İşidir”

Toplumun tüm kesimleriyle görüşerek talep ve beklentilerini dinleyen AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, evlere yönelik yaptığı ziyarette, hane halkı ve komşularıyla sohbet ederek, seçildiği takdirde belediyeyi nasıl yöneteceğini anlattı, hayata geçirmeyi düşündüğü projeler ve diğer çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve mahallelerin eksiklikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini aralıksız sürdüren Belediye Başkan adayı Dinçer beraberinde AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ile birlikte ev ziyaretleri kapsamında Hacılar Harmanı ile Paşacık Mahallesi’nde Üçpınar ve Karagöz ailelerine misafir oldu. Ev ziyaretlerinde Aksaray’ın AK Parti iktidarı ile çok önemli hizmetler gördüğünü, bundan sonra da göreceğini belirten Dinçer, “Bugüne kadar hizmet edenlere teşekkür ediyorum. Bizim de hedefimiz çıtayı biraz daha yukarıya taşımak. Sayın Cumhurbaşkanımız bizim şahsımızda tüm belediye başkanlarına şehri emanet etmişti. Bu emanete sahip çıkmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Amacımız Aksaray’a hizmet etmek. Gönül belediyeciliği ekseninde Aksaray’a hizmet etmek için bütün arkadaşlarımızla birlikte gayret edeceğiz. Bu konuda en büyük yardımcımız teşkilatlarımız. İnşallah bu çıktığımız yolda Rabbim hayırlar versin” ifadelerini kullandı.

 

"Tarihi Zaferden Eminiz"

 

Aksaray’ın 31 Mart akşamında yine tarihi bir zafere imza atacağına emin olduklarını kaydeden Dinçer, şöyle devam etti: “Çünkü bu sefer çok daha güçlü ve başarılı olarak Aksaray’ı temsil edeceğimize inanıyoruz. Hedefimiz dünyanın en değerli şehirlerinden biri olan Aksaray’ımızı daha güzel yapabilmek ve daha iyi noktalara getirebilmek. Biz sevgili hemşerilerimize güveniyor ve inanıyoruz. Bizim bu zamana kadar yaptığımız hizmetlerin üzerine daha da iyisini ekleyebilmemiz için vatandaşlarımız gereken tüm desteği vereceğinden eminiz. Çünkü bugüne kadar Türkiye’nin her noktasında her şehrinde bu ülkeye hizmet eden AK Parti’nin gücünü ve iktidarını hisseden vatandaşlarımızın bize olan güveninin bir kez daha perçinleneceğinden eminiz” dedi.

 

"Gönül Belediyeciliğini Yaygınlaştıracağız"

 

Önemli olanın sadece yol, baraj, köprü, asfalt, kanalizasyon yapmak değil; gönüllere girmek olduğunu vurgulayan Evren Dinçer, “Asıl mesele mahallemizdeki, sokağımızdaki aç ve açıkta olan, huzursuzluğu olan, hastası olan, evde bakıma ihtiyacı olan her kim varsa hepsine dokunarak gönüllere girmek. 1994’te Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da başlattığı bu gönül belediyeciliğini yaygınlaştırmak ve her gönüle girmek istiyoruz. Önümüzdeki iki ay boyunca inşallah vatandaşlarımızla, gönüldaşlarımızla hep beraber olacağız” dedi. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon