Deplasmana Üç Puan İçin Gittiler

Siyah beyazlı temsilcimizin Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı 7. Hafta karşılaşması olan Erzin maçı için bugün sabah karayolu ile Hatay’a hareket etti.

Deplasmana Üç Puan İçin Gittiler

Şehit Muhammet Oğuz Kılıç stadyumunda oynanacak mücadele Saat 14:30 da başlayacak. Karşılaşmada İzmir bölgesinden hakem Erdem Demirtaş düdük çalacak. Erzin deplasmanı öncesinden sakatlıktan dönen Furkan Yıldırım ve kart cezası sona eren Fuat Yaman maç kafilesinde yer aldı. İki tecrübeli oyuncu teknik patron Cem Kavçak’ın forma vermesi halinde takımdaki yerlerini alabilecek. Çankaya maçında sakatlanan üst adalelerinde yırtık tespit edilen Enes Soy ve kaleci Barış Başkan zorlu sınavda forma giyemeyecek.

Kavçak “Maçı Kazanacak Güce, Karaktere Ve İnanca Sahibiz”

Siyah beyazlılarda genç çalıştırıcı Cem Kavçak; ligde zorlu bir deplasman yolculuğuna gidiyoruz. Ligde her maçın zorluğunu her hafta oynadığımız maçlarda görüyoruz. Takım olarak rakiplerimize karşı üstün bir futbol orta koyduğumuz gerçek. Maalesef futbolda skora endeksli. Skor avantajı olmayınca oynadığımız futbolun göze görünmüyor. Bunu Çankaya maçında hep beraber gördük. Maç boyunca net pozisyonlar bulan oyun üstünlüğünü elinde tutan taraf olmamıza rağmen maçı kaybettik. Her şeyden ders almamız gerekiyor. Bizde ekip olarak hatalardan ders çıkardık. Çarşamba günü Erzin deplasmanında da dersimize iyi hazırlanıp konsantre olarak gidiyoruz. Hatay’dan 3 puan ile dönerek taraftarımızı mutlu edeceğiz. Bütün futbolcu kardeşlerime güveniyorum. Yeter ki sahada sadece futbol kuralları ve adil bir yönetim olsun. Bu şekilde olduğu taktirde yeşil zemin üzerinde futbolcularım zaten verilen görevleri eksiksiz yaparak maçı kazanacak güce, karaktere ve inanca sahipler. Tek isteğim emeklerimiz karşılıksız kalmaz bizlere inananları mahcup etmeyiz.

Maçın Hakemi Yine İzmir Bölgesinden

Siyah beyazlı temsilcimizin Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Erzin maçının hakemi beli oldu. Saat 14:30 da oynanacak mücadeleyi İzmir bölgesinden hakem Erdem Demirtaş yönetecek. Siyah beyazlıların olaylı ve hakem hataların damga vurduğu maçın hakemi Davut Dakul Çelik’te İzmir bölgesinden gönderilmiş ve ard arda İzmir bölgesi hakemlerinin gönderilmesi akıllarda soru işareti bıraktı. Haber: Bayram Aksu

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı