Dağılgan’da Son Prova   

 Aksaray’ı Misli.com 3. Lig’de bu yıl temsil edecek olan Aksaray Belediyespor sezon öncesi son hazırlık karşılaşmasını Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor’un Elit U19 Ligi takımı ile Dağılgan stadında gerçekleştirecek.

Dağılgan’da Son Prova

  

Misli.com 3. Lig’de ilk haftayı karşılaşmasız geçirecek olan Aksaray Belediyespor Teknik direktör Cüneyt Tiryaki nezaretinde lig hazırlıklarını sürdürürken takımda sakatlığı nedeni ile Burak Emre Kayan ve Covid-19 testi pozitif çıkan İbrahim Konuksever ve Samet Ecik çalışmalarda yer almadı.

“Maalesef Seyircisiz Oynayacağız”

Lig heyecanının hafta sonu başlayacağını söyleyen Aksaray Belediyespor Kulüp Başkanı Uzman Dr Türkcan Coşkun “Kısmet olursa lig heyecanımız hafta sonu başlıyor. Ancak ilk haftayı bay geçtiğimiz için gecikmeli olarak 2. Hafta Bergama maçı ile lige start vereceğiz. İlk hafta bay geçmemizin sakat oyuncularımızdan dolayı bizim açımızdan artı olduğunu söyleyebilirim.  Lig öncesinde bazı talihsizlikler yaşadığımız gerçek ama bu sorunları bütün şehir olarak kenetlenip aşacağız. Hazırlıklarımız oldukça neşeli ve oyuncularımız büyük bir hırsla çalışıyor. Hafta sonu ise İttifak Holding Konyaspor Elit U19 Ligi takımı ile Dağılgan stadında bir hazırlık maçına çıkacağız. TFF’den İttifak Holding Konyaspor Elit U19 takımı ile oynayacağımız maçın izinleri alındı. Ancak üzülerek söyleyeyim ki karşılaşma seyircisiz oynanacak. TFF bu konuda çok hassas Covid 19 salgın hastalığı nedeni ile ligin ilk devresini de seyircisiz oynanmasına karar vermişti.

Bu nedenle cumartesi günü de seyircisiz oynayacağız. Bu konuda hiçbir taraftarımızın kesinlikle maça gelmemeleri konusunda ricada bulunuyoruz.  TFF bu süreçte 3 çok hassas olduğu kadar bu konuda ağır cezalar veriyor. Taraftarımızdan istediğimiz kulübümüzün menfaati için bu konuda hassas olmalarını istiyoruz”  ifadelerini kullandı. Haber: Bekir Tosun

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı