Dağılgan Stadyumu'nda Çalışmalar Devam Ediyor

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda belediye ekipleri Dağılgan Stadyumu etrafında hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor.

Dağılgan Stadyumu'nda Çalışmalar Devam Ediyor

Belediye ekipleri Dağılgan Stadyumu etrafında tamamlanan alt yapı ve asfalt çalışmalarının ardından trafik çizgi ve yol boyama çalışmaları gerçekleştirdi. Ekipler düzenlenen çalışma programının ardından şehrin gelişmesi şehre gelen sporcuları daha nezih bir ortamda karşılamak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

"Gece Gündüz Çalışıyoruz"

Belediye Başkanı Evren Dinçer “Şehrimizin her kesiminin kullandığı Dağılgan Stadyumu etrafından ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Şehrimizi spor anlamında temsil eden sporcularımız vatandaşlarımız için Stad etrafında üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz.

Stad etrafında eksik görülen alt yapı üst yapı çalışmalarımızı tamamladıktan sonra ekiplerimiz yol boyama ve çizgi çalışmalarına devam ediyor. Aksaray genelinde belediyemizin alt yapı, asfalt, yeni yol açma ve park çalışmaları gece gündüz devam ediyor. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır” dedi. Belediye Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı