Cumhur İttifakının Asenaları Görev Başında

 31 Mart’ta gerçekleşecek olan Yerel Seçimler öncesinde Cumhur İttifakının kanadı MHP’nin kadın kolları seçim çalışmalarını sıkı tutarak adeta arı gibi çalışıyorlar.

Cumhur İttifakının Asenaları Görev Başında

Yerel seçim öncesinde siyasi partilerin en çalışkanları olarak dikkat çeken Aksaraylı Asenalar bu seçim öncesinde karar alarak ‘Çalmadık kapı bırakmayacağız, Sefer Alkan’ı başkan yapacağız’ sloganı ile çalışmalarını devam ettiriyor. TOKİ bölgesinde 2 gündür çalışmalarını sürdüren MHP Kadın Kolları, TOKİ’de çalışmalarını neredeyse bitirmek üzere. TOKİ Bölgesinde seçmenler ise “Kararımız Cumhur, Tercihimiz MHP’ diyerek Aksaray’da Cumhur İttifakının bir kanadı olan MHP’ye yoğun ilgi ve teveccüh gösteriliyor.

“Kararlıyız, Sefer Alkan’ı Başkan Yapacağız”

MHP Aksaray İl Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan ve beraberindeki Asenalar TOKİ bölgesinde süren çalışmaların sonuna gelindiğini ifade ederek; “MHP İl Kadın Kolları olarak her mahallemiz için ayrı ayrı çalışmalar yaparak mahalledeki vatandaşlarımıza Aksaray Belediye Başkan Adayımız Sefer Alkan’ın Aksaray’ımız için hazırladığı projeler konusunda bilgiler veriyoruz.

Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de vatandaşlarımızın oylarına talibiz. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Amacımız; Aksaray’ımızı birlikte el ele vererek Aksaray’ın hak ettiği hizmetleri ve değeri MHP ile alacağını anlatmak. Vatandaşlarımızın da düşünce ve önerilerini alarak adayımız Sefer Alkan’a iletiyoruz. Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın oyları ile Sefer Alkan Aksaray Belediye Başkanımız olacak” dedi.

“Kararımız Cumhur, Tercihimiz MHP”

MHP’li Asenalara yoğun ilgi gösteren TOKİ bölgesinde bulunan vatandaşlar ise; “Kararımız Cumhur İttifakıdır. Oyumuz MHP’ye. Aksaray’a yakışır hizmeti MHP Adayı Sefer Alkan yapacaktır. Dar gelirli vatandaşlarımız için 300 metrekare arsa dağıtımı projesi birliktelik açısında önemli bir proje olduğunu düşünüyoruz. Yine Alkan’ın projesinde yer alan AY Kart projesi de çok anlamlı ve yerinde bir proje. Merkezde ise yaşanan otopark sıkıntısına çözüm bulması özellikle yaz aylarında piknik alanlarının genişletilecek projesi ile Alkan’ın Aksaray’a ayrı bir vizyon katacağına inanıyoruz. Kararımız Cumhur, Tercihimiz MHP” ifadelerine yer verdiler. MHP Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon