Çiftçiye Koçak'tan Müjde

 Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak destekleme ödemelerinin 22 Şubat- 8 Mart tarihleri arasında yapılacağı bildirerek; "Çiftçilerimize 80 milyona yakın destekleme ödemesi yapacağız" dedi.

Çiftçiye Koçak'tan Müjde

Destekleme ödemeleri ile ilgili açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak; “2019 yılı tarımsal destekleme ödemeleri kapsamında çiftçilerimize 80 milyona yakın ödeme yapılacağını ifade ederek, Bu destekleme kapsamında mazot ve gübre desteği, buzağı desteği, hububat ve yem bitkileri desteği vereceğiz” dedi.

“Ödemeler T.C. Kimlik Numarasına Göre”

Yapılacak olan ödemeler T.C. kimlik numarasına göre 22 Şubat tarihinde başlayıp 8 Mart tarihine kadar üreticilerimizin hesaplarına aktarılacağını vurgulayan Başkan Koçak, “T.C. kimlik numarasına göre son hanesi 8 olan üreticilerimizin ödemeleri 22 Şubat’ta saat 18:00’den sonra, son hanesi 4 ve 6 olan üreticilerimizin ödemeleri 1 Mart’ta saat 18:00’den sonra, son hanesi 0 ve 2 olan üreticilerimizin ödemeleri ise 8 Mart’ta saat 18:00’den sonra hesaplarına yatırılacaktır.”

Böylece 2019 yılında yapılacak olan tarımsal desteklemenin büyük bir kısmını üreticilerimize vermiş olacağız diyen Koçak, Ziraat Odası olarak her zaman üreticinin yanında ve ülkemiz tarımına değer katanların hizmetinde olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı