Cezaevi Firarisi Yakalandı

Ankara Sincan Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar eden ve hırsızlık suçundan 21 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahıs yakalandı. Olay, Ereğli Kapı Mahallesi'nde yaşandı.

Cezaevi Firarisi Yakalandı

Edinilen bilgiye göre, Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, şüpheli H.K.’nın bir süre önce Ankara Sincan Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan firar ettiğini ve daha sonra da Aksaray’da olduğu bilgisi üzerine çalışma başlattı. Cezaevi firarisi H.K'nin (18) Ereğlikapı Mahallesi'ndeki bir işyerinde olduğunu tespit eden polis ekiplerince belirlenen adrese operasyon düzenleyerek H.K.’yı gözaltına aldı. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen H.K. emniyetteki işlemlerinin ardından yeniden Ankara Sincan Çocuk Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi. H.K'nin, hırsızlık suçundan kesinleşmiş 21 yıl hapis cezasının bulunduğu öğrenildi.

Haber: Harun Atalay

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı