Cem Kavçak “Kendi Sahamızda İlk Galibiyetimizi Almak İstiyoruz”

 Aksaray Belediyespor Teknik Direktörü Yeni Orduspor ve bu hafta kendi sahamızda oynayacağımız Serik maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Cem Kavçak “Kendi Sahamızda İlk Galibiyetimizi Almak İstiyoruz”

Kavçak, “İlk müsabakamızı Yeni Orduspor ile oynadık. Orduspor müsabakasında takımımızda biraz yorgunluk vardı ve hava şartlarından dolayı ilk yarıda istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. İkinci yarıda yaptığımız hamlelerle ve oyuncuların kendilerini vermeleriyle beraber iyi bir oyun ortaya koyduk” dedi. Kavçak, “Galibiyeti kaçırdık diyebilirim, yine baskılı oynadık. Rakibimiz durumundan ötürü oyunu soğutmaya ve oynamamaya yönelik eğilimi vardı sahada. Bunu da çözmemiz gerekiyordu. Bu tip takımlara karşı en zor olan bu. Biz de bunun sıkıntısını yaşadık Yeni Orduspor karşısında” diye konuştu.

“Bu Hafta Başlangıç Olacak”

“Bu hafta kendi sahamızda ilk maçımızı oynayacağız. Taraftarlarımızla ve şehrimizle ilk buluşmamız olacak” diyen Kavçak “Bizim takım olarak, kulüp olarak, camia olarak kenetlenmemiz gerekiyor ve bütün taraftarlarımızı stattaki yerlerinde görmek istiyoruz. Bizleri desteklesinler 90 dakika boyunca skor ne olursa olsun. Takımımız çok yeni ve çok genç, çok iyi oyunculardan kurulu bir takım. Gidişatımız çok iyi, eğer ki bu çizgimiz ve çalışmamız devam ederse Aksaray Belediyespor’u ileride çok güzel günler bekliyor” ifadelerini kullandı.

“Bizim Gençlik Ve Arzumuz Var”

Bu haftanın güzel bir başlangıç olacağına inandığını belirten Cem Kavçak “İnşallah bu haftadan itibaren taraftarlarımızla birlikte güzel günlerin başlangıcı olur. Serikspor çok istikrarlı bir kadroya sahip, Hemen hemen üç senedir aynı kadro ile mücadele ediyorlar. Bizim şartlarımız oranında baktığımızda daha çok maddi güçleri olan ve daha çok para harcayan bir kulüp. Bu onlar için bir avantaj olabilir ama bizim de gençliğimiz ve arzumuz var,  bu güne kadar ortaya koyduğumuz güzel bir oyun ve mücadele var. Biz Cumartesi günü taraftarımızla birlikte bu görüntüyü devam ettirip kendi sahamızda ilk galibiyetimizi almak istiyoruz” şeklinde konuştu. Haber: Bayram Aksu

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı