Buğday, “Ligin İlk Yarısını Lider Bitireceğiz”

Bal ligi 5'inci grupta mücadele eden ve topladığı 23 puanla liderlik koltuğunda bulunan temsilcimiz 68 Aksaray Belediyespor deplasmanda oynayacağı Adana temsilcisi Kiremithanespor maçının hazırlıklarına Teknik Direktörü Ertümen Buğday gözetiminde başladı.

Buğday, “Ligin İlk Yarısını Lider Bitireceğiz”

 68 Aksaray Belediyespor Teknik Direktörü Ertümen Buğday, Adana temsilcisi Kiremithanespor maçıyla birlikte tüm maçları kazanarak sezonun ilk yarısını liderlik koltuğunda bitireceklerini söyledi.

Teknik Direktör Buğday, deplasmanda daha başarılı bir grafik çizdiklerine işaret ederek, "Deplasman performanslarına bakıldığında en başarılı takımımız. Takım olarak deplasmanda oynadığımız 5 maçı da kazanarak tam 15 puan topladık. Şampiyonluğa oynayan takım adına çok önemli. Bu da bir takımın başarısının göstergesidir.” dedi.

"Daha İyi Olacağız"

Biz çok daha iyi olacağı ama başta taraftarımız olmak üzere tüm camianın takımımızı desteklemesi gerektiğini vurgulayan Buğday" Ne olursa olsun bizim Kiremithanespor maçını çok iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor. Kalan 4 maçımız var. Biz bu 4 maçı da en iyi sonuçlarla bitireceğiz. Ben buna yürekten inanıyorum. Yeter ki camia olarak bundan sonra daha iyi kenetlenelim" dedi.

"Taraftarın Desteği Önemli"

Hafta sonu oynanacakKiremithanespor maçının camiamız açısından da önemli olduğunu belirten Teknik Direktör Buğday, " Bizim her maçta olduğu gibi bu maçta da en büyük güvencemiz taraftarımız. Benim için ve takımımız için her maç ciddidir. Kalan 4 maçımızı bizim çok iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor. Taraftar desteği çok çok önemli. Benim tek istediğim şey; hakemin son düdüğü çalana kadar takımı desteklemeleri. Çünkü biz maçın kaderini her an değiştirecek karaktere sahibiz. Bizim desteğe çok ihtiyacımız var. Özellikle de bu maçta. Ben takımıma inanıyorum, güveniyorum” dedi. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon