“Bu Şehrin Şampiyonluk Özlemini Gidereceğiz”

Şehir Olarak Bütünleşmemiz Gerekiyor

“Bu Şehrin Şampiyonluk Özlemini Gidereceğiz”

Kura çekiminin ardından değerlendirmede bulunan 68 Aksaray Belediyespor Teknik Direktörü deneyimli teknik adam Aydın Yavuz Play-Off maçlarında küçük büyük takım diye bir şey olmaz, on bir takımda buralara gruplarında şampiyon olarak geldi, Akşehirspor takımı da bunlardan bir tanesidir. Rakibimizi ciddiye alıyoruz ve önemsiyoruz ilk maçımızda kazanmak istiyoruz ”dedi.

Her Rakibe Aynı Ciddiyette Hazırlanacağız

Direktör Yavuz, önümüzde on günlük bir süreç var ve bu süreci çok iyi değerlendireceğiz. Rakip takımı çok iyi analiz ederek ona göre çalışmalarımızı bütün hızıyla sürdüreceğiz. Bizim için rakibin kim olduğu önemli değil her rakibe aynı ciddiyette hazırlanacağız. Play-Off maçlarında büyük küçük diye bir takım olmaz. Tek maç üzerinden oynandığı için o gün az hata yapan kaybeder, gününde olan takım kazanmayı başarır. Allah’ın izniyle biz başaracağız ve şampiyon olacağız.

Takımda Tek Eksik Kart Cezalısı Sol Bek Oyuncusu Furkan Yıldırım

Takımda tek eksiğimiz kart cezalımız sol bek oyuncumuz Furkan Yıldırım ve onun dışında eksiğimiz yok. Onun yokluğunu Kadir Baylan ile dolduracağız. Ben takımıma güveniyorum bütün futbolcularım işin bilincinde ve Aksaray’ımızın yıllardır özlem duyduğu şampiyonluk özlemini gidereceği. Şehir olarak şu dakikadan itibaren bütünleşmemiz gerekiyor. Bunu başardığımız dakikada zaten şampiyonluk kendiliğinden gelecek bundan kimsenin şüphesi olmasın diye” dedi.

Haber: Bayram Aksu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı