Bu Şehir Artık İyi’lerin Yönetme Vakti Gelmiştir

Galericiler’den Özhan Başkan’a Tam Destek

Bu Şehir Artık İyi’lerin Yönetme Vakti Gelmiştir

31 Mart yerel seçimleri öncesi seçim çalışmaları için Aksaray'ı karış karış dolaşan İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve İYİ Parti kurmayları Galericiler Sitesi'ni gezerek yıllardır Aksaray'a hizmet veren galericilerin sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi.

İlimizin aktif ticari girdilerinde önemli bir yeri olan Galericiler Sitesi esnafı, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve Milletvekili Ayhan Erel’i karşılarında görünce isteklerini ve günümüze söz verilip de yapılmayan sıkıntılarını dile getir. 2019 yılında yaşadıklarını belirten galericiler esnafı “Her yerde doğalgaz var Sultanhanı’nda, Ortaköy'de bile doğalgaz var ama şurada burnumuzun dibinde doğalgazımız yok. Gördüğünüz gibi sobalarla, klimalarla, elektrikli, ısıtıcılarla bu soğuk günleri geçirmeye çalışıyoruz” dedi. 16 yıldır iktidara çuval çuval oy verdiklerini söyleyen Galericiler Sitesi Sakinleri “Bir türlü buralara hizmet gelmedi. Burnumuzun dibinde bize tahsis edilmiş bir arazi var. Bu araziye daha modern ve daha güzel bir Galericiler Sitesi uzantısı yapılacaktı, hayal oldu. Doğalgaz için defalarca müracaatta bulunduk, aramızda imzalar topladık. ‘Yaptık, yapıyoruz, yapacağız’ diye bizi oyaladılar. Halimiz ortada” diye dert yandı.

“Özhan Başkan Şaha Kaldırır”

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini de söyleyen Galericiler Sitesi Sakinleri “Artık yeni bir şeyler olsun. İYİ bir şeyler olsun diye düşünüyoruz. Bizler inanıyoruz ki İYİ Parti Milletvekili Ayhan Erel’in Ankara'da yaptıkları ortada. Ayhan Erel vekilimizden Allah razı olsun. Ayhan Vekilimiz ile birlikte Özhan Başkanımız Aksaray'ı şaha kaldıracak. Aksaray'ın ufkunu açacaklarına ve çok çalışacaklarına inanıyoruz. Onlara sonsuz desteklerimizi sunuyoruz. İnşallah 31 Mart akşamı İYİ insanlar Aksaray Belediyesi'ni yönetecekler” ifadelerini kullandı.

“Biz Hizmet İçin Seçiliriz”

Gördükleri teveccüh karşısında mutlu olduklarını ifade eden Başkan Adayı Türemiş “Artık biz konuşmuyoruz. Vatandaşımız konuşuyor. Sizler de bunlara şahitlik ediyorsunuz. Allah nasip eder, milletimiz de teveccüh gösterirse, bakın bu ile nasıl hizmet edilirmiş nasıl çalışılırmış kısa sürede herkes buna şahitlik edecek. Bizim makam kapımızı, vatandaşımız çalmadan içeriye girecek. Öyle arandığı zaman ulaşılmaz bir belediye başkanı olacaksak Allah bize o makamları nasip etmesin. Buraları milletin yeridir. Biz sadece onlara vekâlet eder hizmet etmek için seçiliriz” şeklinde konuştu.Haber: M. Erhan Bölükbaş

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı