'Birlik, Beraberlik Ve Yürüyüş Yemeği' Gövde Gösterisine Dönüştü

 MHP Bağlıkaya Belediye Başkan Adayı Dursun Eser tarafından organize edilen 'Birlik, Beraberlik ve Yürüyüş Yemeği' gövde gösterisine dönüştü. Yaklaşık bin kişinin üzerinde katılımın olduğu yemekte birlik ve beraberlik mesajı verildi.

'Birlik, Beraberlik Ve Yürüyüş Yemeği' Gövde Gösterisine Dönüştü

Yaklaşık bin kişinin üzerinde katılımın olduğu yemeğe MHP İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP İlçe Başkanı İrfan Çıtak, Eski İl Başkanı Rıfkı Karabatak, Ülkü Ocakları İl Başkanı Muhsin Arslan, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, il genel meclis üyesi adayları, partililer ve çok sayıda kasaba halkı katıldı. Coşkulu ve katılımın yoğun olduğu yemekte bir konuşan MHP Bağlıkaya Belediye Başkan Adayı Dursun Eser, "Kasabamızın daha güzel ve yaşanılabilir hale getirmek için aday oldum. Bu destek, bu birlik ve bu bütünleşme yemeği bizlere ve seçmenlerimize moral deposu oldu. Kasabamız çehresini değiştirecek titiz projeler hazırladık. İnşallah 31Mart akşamı zafere ulaştığımız zaman hazırlamış olduğumuz projeleri mazbatamızı aldığımız andan itibaren uygulamaya başlayacağız. Kararlı olacağız, sabırlı olacağız, seçmenimiz ile birlikte 31Mart akşamı seçimi kazanacağız" dedi.

Başkan Adayı Eser, "Sandıkları Patlatacağız"

Birlik, beraberlik görüntüsü ve coşkulu kalabalığın bildiği her şeyi kendisine unutturduğunu ifade eden Başkan Adayı Dursun Eser,  "Benim gönlü güzel, yüreği güzel kasaba halkım katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik yemeğinde bu coşkulu kalabalık ile sandıkları patlatacağız ve rekor oy oranı ile rabbimizin nasip etmesi, sizlerin desteği ve bizlerin kararlılığı ile inşallah bizleri başarıya götürecek. Bu vatana ve bu millete hizmet hem farz hem sünnettir" dedi.

“Projeler Hakkında Kısa Bilgi Verdi”

Göreve geldiğimiz ilk gün kasabamızın önemli sorunu olan içmeye suyu problemini sorun olmaktan çıkaracağız diyen Başkan Adayı Dursun Eser,  kasaba halkımızın içmeye suyunda yaşadığı sıkıntıları bildiğimiz için ilk olarak halkımıza memba kalitesinde içmeye suyu projesi hazırladık. Halkımınız su kesintilerinde sıkıntı yaşamamaları için ek depolar yapıp devreye sokacağız. 1989 yılından beri kasabayız ama, hiçbir mahallemizde çocuk parkı yok. Göreve geldiğimiz zaman her mahalleye çocuk parkı ve çocuk yaşam alanları yapacağız.  Kasaba halkımızın ayaklarının çamura değmemesi için tüm yollarımızda kilitli taş ve asfalt çalışması yapacağız. Gençlerimiz için sosyal tesis alanları oluşturacağız” dedi.

“Bağlıkaya Bizim Ve Başka Bağlıkaya Yok”

“Bağlıkaya Bizim ve Başka Bağlıkaya Yok” diyen MHP Bağlıkaya Belediye Başkan Adayı Dursun Eser, "Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu ülkemizi ve kasabamızı karşılıksız sevdik. Gerçekten artık insanların Bağlıkaya’ya gittiklerinde coşku verebileceği ve arzu uyandırabileceği bir hale getirmek boynumuzun borcudur. Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı olarak söz veriyorum.  Bağlıkaya için katma değer üreteceğiz. Halkın teveccühü ile bu gerçekleştiğinde ne yapabileceğimizi hep beraber göreceğiz. Bağlıkaya halkı bunu hak ediyor” diye konuştu.

Konuşmanın ardından 'Birlik, Beraberlik ve Yürüyüş Yemeği' programı katılanların kasaba meydanından yürüyerek esnafları ziyaret etmesiyle son buldu. Özel Haber: Harun Atalay

 

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon