‘Bir Fidan Bin Hayat’

 Bayıraltı mevkii olarak ifade edilen Bağlıkaya Kasabası ve Çimeli Yeniköy okullarında 104 fidan toprakla buluştu.  Özel bir firmanın etkinliği çerçevesinde 14 kişilik ekip fidanları okul bahçelerine kendi elleriyle dikti. Bağlıkaya’nın çiçeği burnunda Belediye Başkanı Dursun Eser’de 10 kişilik çalışanı ile çalışmalara destek oldu.

‘Bir Fidan Bin Hayat’

Ardından merkez cami avlusu için ayrılan fidanların ulaştırılmasıyla Şehit Muammer Karacaer Ortaokulu’na geçildi. Son olarak Çimeli Yeni Köy’e fidanları ulaştırdılar. Ünal Özgödek İlkokulu öğretmenleri ve hizmetlisinin de katıldığı etkinlikte fidan çukurlarını açabilmek için kepçe kullanıldı.

Baymış’a Bayıldılar!

Piknik alanına olan hayranlıklarını dile getiren ağaç sever danışmanlar hem görsel olarak hem de oksijen kaynağı olarak tabiata birçok konuda güzellikler sunan ağaçların katledilmesi konusunda duydukları üzüntüyü paylaştılar.  Basın için ortak bir demeç hazırlayan Broker Ufuk Akkurt ve Ofis Müdürü Erce Altıner şu ifadelere yer verdiler: Bizim için işimizin en güzel ve en keyifli taraflarından birini bugün hep beraber yaşadık. Yaptığımız işlemler ile ilgili doğaya da bir katkımız olsun, sadece insanları evlendirme değil; doğadaki kuşları da, doğadaki canlıları da bir yaşam yeri hazırlamak.

Ekinox olarak bizim hayata bakışımızın, bizim hayat felsefemizin bir parçası… Son 4 ayda yaptığımız 104 işlemin ağaçlarını doğa ile buluşturduk. Çukurlarını kendi ellerimizle kazdık, kendi ellerimizle diktik, kendi ellerimizle can suyu verdik. Ne yaptığımızı, niye yaptığımızı anlamamız için bir kez daha fırsatta bulduk, kendimiz de doğa ile buluştuk. Evet, işimizi çok seviyoruz.

İşimizin parametrelerini en mükemmel, en profesyonel bir şekilde yapmak için; eğitim alıyoruz, sahadayız, gayret gösteriyoruz ama bunun yanında insanları mutlu etmek bize çok büyük keyif veriyor. İşimiz; gayrimenkulden çok insanlarla, onların psikolojisi ile onların rahatıyla, onların konforuyla… Onların hak ettiği gibi güzel bir hizmet almaları ile ilgili siz değerli dostlarımıza bize bu imkânı verdiğiniz için, bunca ağacı toprakla buluşturma şansı verdiğiniz için, onlarca kuşa yeni bir yuva kazandırma şansı verdiğiniz için evinizde çok daha güzel, çok daha keyifli, çok daha huzurlu günler geçirmenizi diliyoruz. Haber: Fatıma Esra Öz

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon