Bilmediği Bir İş Sektörüne Girdi Kısa Sürede Markasını Oluşturdu

Çeşitli iş sektörlerinde yöneticilik yapan başarılı İş İnsanı Meltem Çiçek 1,5 yıl önce girdiği hazır giyim sektöründe kendi markasını oluşturdu.

Bilmediği Bir İş Sektörüne Girdi Kısa Sürede Markasını Oluşturdu

Aksaraylı Hanımlar En Çok Bu Markayı Tercih Ediyor

 

  NORA CITY Alış Veriş Merkezi’nde kendi ismi ile Meltem Çiçek Boutique mağazasını kuran Meltem Çiçek kısa sürede Aksaraylı hanımların en çok ziyaret ettiği marka haline geldi. Kısa sürede marka değeri oluşturan başarılı İş İnsanı Meltem Çiçek “Başarının sırrı işimi severek yapmaktan geçiyor” dedi. Giyinmeyi de çok sevdiğini söyleyen Meltem Çiçek Aksaraylı hanımlar modayı yakınen takip ediyor. Ben de giyinmeyi seven birisiyim ve hanımlarımızın nelerden hoşlandığını biliyorum. Mağazamızın bu kadar ilgi görmesinin en önemli nedeni, bir hanım olarak onların ne istediğini, nelerden hoşlandığını bilmek ve aynı diil konuşmaktan geçiyor diye düşünüyorum” dedi.

“PLANLI PROGRAMLI OLUN”

“Kadın girişimcilerin düzenli bir plan ve program çerçevesinde başaramayacakları iş yoktur” diyen Meltem Çiçek “Hangi iş sektöründe olursa olsun kadınlarımızın başaramayacağı iş yoktur. Yeter ki  yapacakları her işi plan, program dahilinde yapsınlar. Zamanlarını verimli ve düzenli kullanan her  bireyin ardından başarı mutlaka gelecektir” ifadelerini kullandı.

“İLETİŞİM ÖNEMLİ”

“Müşterilerimizden ve ilgilerinden çok memnunum” diyen Meltem Çiçek “Aksaraylı hanımların büyük bir kısmı modayı yakından takip ediyor ve müşterilerimizin bir çoğu ne istediğini biliyor. Bir de hangi sektörde iş yaparsanız müşterileriniz ya da paydaşlarınız ile iletişiminizin iyi olması, işinizi severek yapmanız için sizi motive eder. Bizler müşterilerimizin her biriyle iyi derecede iletişim halindeyiz. Bu faktör de bizim marka değerimizi her geçen gün arttırıyor” dedi. Haber Harun Atalay 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı