"Ben Değil Biz Duygusuyla Çalışacağız”

 AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer “Vatandaşlarımızla gönül gönüle verip çözümler üreteceğiz. Yapabileceklerimizi ‘Biz’ duygusu içinde paylaşacağız” dedi.

Belediye Başkan Adayı Dinçer 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Aksaray’ı karış karış dolaşmaya ve vatandaşlarla bütünleşmeye devam ediyor. 7’den 70’e bütün kesimlerin sevgisini kazanan Dinçer, ziyaret ettiği her kesimin ilgiyle karşılanıyor.Ziyaretleri kapsamında Cumhuriyet ve Yunus Emre mahallelerinde vatandaşları ziyaret eden Dinçer, sorun ve talepleri dinledi. Gün boyu esnafı ziyaret eden Dinçer, akşam ise her iki mahallede de vatandaşlarla buluşma toplantılarına katıldı.

"İletişim Halinde Olacağız!"

Ortak akıl ile çalışmalarını yürüteceklerini belirten Başkan adayı Dinçer, “Bir şehirde ve daha özelinde bir mahalledeki sorunları en iyi orada yaşayan vatandaşlar bilir. Vatandaşlarımızla el ele verip sorunların çözümü için çalışacağız. Karşılıklı iletişim içerisinde olarak çalışmalarımızı yürüteceğiz” diye konuştu.Çalışmalarını yürütürken temel prensiplerinin “Biz” ve “Birlikte Başarmak” olduğunu ifade eden Dinçer, “Gönül belediyeciliğinin esaslarından en önemlisi de “Biz” ve “Birlikte Başarmak” duygularıyla çalışmaktır. Vatandaşlarımızla görüş alışverişi içerisinde, çalışanlarımızla “Biz” duygusunu büyük bir disiplinle harmanlayarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Başkan adayı Dinçer’e ziyaretlerinde AK Parti il yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları, mahalle muhtarları eşlik etti. Dinçer’in ziyaretlerine belirlenen programlar dâhilinde ara vermeden devam edileceği belirtildi. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon