Belediyespor'dan Destek Teşekkürü

 68 Aksaray Belediyesporlu futbolcuların yaşadığı maddi krize çözüm bulmak için geçtiğimiz hafta içinde İlimiz Valisi Ali Mantı, ilimizin önde gelen STK başkanları, iş adamları ve kamu kurum müdürleriyle bir toplantı düzenlemiş toplantının sonunda 68 Aksarayspor Futbolcularının alacakları olan ücretleri bu toplantıda toplanmıştı. 68 Aksaray Belediyespor Kulübü sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile İlimiz Valisi Ali Mantı ve 68 Aksarayspor'un zor gününde yanında olan, destek verenlere bir teşekkür açıklaması yaptı. Yapılan açıklamada şampiyonluk vurgusu dikkat çekti.

Belediyespor'dan Destek Teşekkürü

Açıklama yönetim tarafından kulübün sosyal medya hesabından paylaşıldı. Sosyal medya hesabında paylaşılan açıklamada "Hafta içi takımımıza maddi destek sağlayan başta Valimiz Sayın Ali Mantı ve Belediye başkanımız Haluk Şahin Yazgı başta olmak üzere Emniyet müdürümüz Ali Karabağ ve Özel İdare Genel Sekreterimiz Ramazan Altundağ Bey'in birlik ve beraberlik adına oyuncularımızın en üst düzeyde performans sağlaması için atmış oldukları adımlara teşekkür ediyoruz. Şampiyonluk kupasını Allah'ın izni ile Aksaray’a getireceğiz.

Ayrıca; Valimize, Belediye Başkanımıza, milletvekillerimize, şehrimizin ileri gelen iş adamlarına da teşekkürü bir borç bilir bu şampiyonluğu başta onlar olmak üzere 68 Gençlik taraftar grubuna, siyasilere, basın mensuplarına,  sanayicisine, iş adamına, esnafına, berberine, sivil toplum örgütlerine, öğrencisine, sağlıkçısına, muhtarına, Aksaray’daki bütün amatör takımlara, ASKF’ye, öğretmenine, adını saymadığımız her kesime her kese velhasıl bütün Aksaray’ımıza hediye etmek istiyoruz. Lütfen bu takımı yalnız bırakmayın şampiyonluk birlik ve beraberlikten geçer işte Aksaray olmanın, Aksarayspor’lu olmanın tam zamanı pazar günü Kırıkhan maçında Aksarayspor’u cümle âleme gösterme zamanı mersin takımları birlik olmuş üzerimize oynuyormuş görelim el mi yaman Aksaray mı yaman gün birlik zamanı" ifadelerine yer verildi.

Maça Davet Ettiler

Hafta sonu yapılan maçta alınan galibiyetin de kutlandığı açıklamada "Ayrıca; Hafta sonu oynan Arsuz Karaağaç maçında teknik heyetimiz başta olmak üzere oynayan, oynamayan bütün oyuncularımıza galibiyetten dolayı kutluyor, teşekkür ediyoruz. Bu yürekli inançlı azimli oyuncularımız bizi şampiyon yapacak buna şehir olarak her kes inanmaktadır. Bu maç bizim artık çıkış maçımızdır. Ayrıca soğuk demeden sıcak demeden uzak yakın demeden takımını destekleyen bütün taraftarlarımıza 68 Gençlik taraftar grubuna teşekkür ediyoruz. Haftaya Kırıkhan maçında on ikinci adamların tamamını statta görmek istiyoruz. Yolun sonu şampiyonluk diyorsak pazar günü statta buluşalım birliktelik nasılmış dosta düşmana gösterelim. Geçmişi unutup sahadaki yerimizi alalım" denildi.Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon