Belediyespor’da Kavçak Dönemi Resmen Başladı

 2019-2020 futbol sezonunda Spor toto 3 ligde mücadele edecek temsilcimiz Aksaray Belediyespor’da teknik direktör sorunu Akhisarpor’da yardımcı antrenör olarak görev yapan 41 yaşındaki Cem Kavçak ile çözüldü. Siya beyazlı temsilcimizde yeni sezonda teknik patron Cem Kavçak oldu.

Belediyespor’da Kavçak Dönemi Resmen Başladı

Kulüp başkanı Cem Çorakçı teknik patron konusunda Akhisarpor’da yardımcı antrenör olarak görev yapan 41 yaşındaki Cem Kavçak ile her konuda anlaşma sağlandığını ve camiaya hayırlı olmasını diledi. Kulüp başkanı Çorakçı hedeflerinin dış transferde taraftarlara iyi futbol izlettirebilmek için aceleci davranmayıp formanın hakkını verecek isimleri kazandıracaklarını ifade etti. Başkan çorakçı taraftarların sabırlı olmasını ve yeni teknik heyet ile transferlere yoğun bir çaba sarf ederek kamp dönemine kadar takımın oluşacağının müjdesini verdi.

“Taraftara Müjde Verdi”

Siyah beyazlıların çiçeği burnunda teknik adamı Cem Kavçak ise şehir takımına geldiği için mutlu olduğunu ve Aksaray taraftarına yakışır bir takım oluşturacaklarının müjdesini verdi.

Transfer komitesi olarak ilk icraatlarının şehre yakışır koşan genç bir takım oluşturmak için yoğun bir mesai içerisinde olacaklarını ifade etti.

Siyah beyazlıların yeni teknik adamı Kavçak teknik adamlık kariyerinde 5 yıldır görev yaptığı Akhisarspor’da Türkiye süper liginde önemli kariyerler elde eden Saffet Susiç, Roberto Carlos, Okan Buruk ve Hamza Hamzaoğlu’nun yardımcılıklarını yaptı. Geçen yıl ise genç teknik adam süper ligde Akhisarpor’da son 13 hafta takımın başında yer alırken Galatasaray ile oynanan Türkiye ziraat kupası finalinde yeşil siyahlıların başında sahaya çıktı. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon