Belediyespor’a Destekler Çığ Gibi Büyüyor

TFF 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden 68 Aksaray Belediyespor’a kentin çeşitli yerlerinden verilen destek gün geçtikçe artıyor.

Belediyespor’a Destekler Çığ Gibi Büyüyor

Ethemoğlu İnşaat sahibi Malik Ekinci Aksaray Belediyespor formasına sırt reklamı vererek destek verenler kervanına katıldı. Ekinci’nin sırt reklamı vermesi nedeniyle 68 Aksaray Belediyespor TOKİ tesislerinde bir basın açıklaması düzenlendi.

Ethemoğlu İnşaat ile yapılan forma sırt reklamı anlaşmasında konuşan Aksaray Belediyespor Başkanı Cem Çorakçı, “Aksaray Belediyesporumuza her kesimden destek çığ gibi büyüyor. Bugün de değerli kardeşim Malik Ekinci Aksarayspor’umuzun son dönemdeki birliğine kendisinin de çorbada tuzum olsun diye katkıda bulundu. Ekinci, formamızın sırt kısmında firmasının ismi olan Ethemoğlu İnşaat olarak bize reklam desteği vererek yardımcı oldu. Kendisine Aksaray Belediyespor camiası ve kamuoyu önünde 68 Aksaray Belediyespor Yönetim Kurulu olarak çok teşekkür ediyoruz. Biz de samimiyetle mücadele etmeye devam ediyoruz. Yönetim olarak görevimizin ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Kimseye mahcup olmamak için Aksaray’ımızı en yukarılarda, en iyi yerlerde temsil etmek istiyoruz. Takımımıza desteklerinden dolayı Malik Ekinci’ye tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

“Aksarayspor bizim Aksarayspor’umuz”

Ethemoğlu İnşaat sahibi Malik Ekinci; “Biz de teknik heyetimizin ve yönetimimizin özverili samimi çalışmalarını görünce firma olarak sessiz ve duyarsız kalmak istemedik. Ethemoğlu İnşaat ve bir Aksaraylı olarak 68 Aksaray Belediyesporumuzun ve Aksaray’ımızın her zaman destekçisi olacağız. Aksaray bizim Aksaray’ımız şehir bizim şehrimiz. Aksarayspor bizim Aksarayspor’umuz. Tüm iş adamlarımızın elini taşın altına koymasını ve destek vermesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Galibiyet İçin Gidiyoruz”

68 Aksaray Belediyespor Genel Kaptanı İsa Güzel Tokatspor deplasmanının zor bir maç olacağını belirterek, “Tokatspor’un konum olarak alt sıralarda olması bizi çok etkilemiyor ama genç takım ve çok eski oyuncularıyla devam etmeleri dolaysıyla çok iyi bir takım olduğunu düşünüyorum. Tokatspor deplasmanına götürebildiğimiz kadar taraftarımızı götüreceğiz. Umarım ligin son deplasman maçından 3 puanla döneriz” ifadelerini kullandı.

“3 Puan İle Dönmeyi Hedefliyoruz”

Manisaspor maçına hazırlandıkları gibi bu maça da o ciddiyetle hazırlandıklarını ifade eden 68 Aksaray Belediyespor Teknik Direktörü Cem Kavçak, Tokat’tan 3 puan ile dönmeyi hedeflediklerini ve hafta boyunca çalışmalarının bu yönde olduğunu, takım olarak maçın ciddiyetini bildiklerini, rakibin asla hafife alınmaması gerektiğini kaydetti. Haber: Harun Atalay

#aksaraybelediyespor #68gençlik #futbol #3lig #korner #gol #futbolcu #pas #taç #futbolsahası #atış #takım #saha #sandra #başlamavuruşu #destek #birlik #beraberli #ethemoğluinşaat #malikekinci #cemçorakçı

 

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı