Başkanı Altınsoy, “Cennet Annelerin Ayaklarının Altındadır”

 AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Annelik kutsaldır, sevginin, şefkatin, merhametin, gücün, savunmanın, gönlün, muhabbetin sembolüdür” dedi.

Başkanı Altınsoy, “Cennet Annelerin Ayaklarının Altındadır”

İl Başkanı Altınsoy, yaptığı yazılı açıklamada, “Çocuklarının ilk yol göstericisi olan annelere, en iyi imkânları sunmak, kendilerini her bakımdan geliştirmeleri için gerekli ortamları hazırlamak, sosyal yaşamda daha etkin rol üstlenmelerini sağlamak, yetiştirecekleri nesillerin mutluluğunun temel şartlarını oluşturmaktadır. Anneler, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve karşılıksız sevginin kaynağı, hayatla aramızdaki en güçlü bağdır. Analık kutsaldır, sevginin, şefkatin, merhametin, gücün, savunmanın, gönlün, muhabbetin sembolüdür.”

“Şefkat Ve Fedakârlığın Sembolü Annelerimiz”

Annelerin değerinin hiçbir şeyle kıyaslanamayacağını vurgulayan Başkan Altınsoy, “Sebebi varlığımız, sonsuz şefkat ve fedakârlığın sembolü annelerimiz, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen ve yeri hiçbir şeyle doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır. Nitekim Peygamber Efendimiz, ‘Cennet, anaların ayakları altındadır’ demek suretiyle cenneti kazanmaya anneyi vesile kılmış, dinimizin kadına ve anneye verdiği değeri göstermiştir. Annelerimizin ne kadar yüksek bir mertebede olduğu belirtilerek, onlara saygı ve sevgide kusur edilmemesi gerektiğine işaret edilmiştir. Annelerimizi senede bir gün değil, ömrümüz boyunca sevgi ile kucaklamalı, gönüllerini hoş tutmalı ve hürmette kusur etmemeliyiz” dedi.

"Kalbimizin Başköşesinde"

İnsanın hangi yaşta veya hangi makamda olursa olsun, mutlaka annesine ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Başkan Altınsoy, “Her zaman kalbimizin başköşesinde yer alan, güçlü duruşlarıyla fertlerin ve toplumların ayakta kalmasına büyük oranda  destek olan annelerimizin, şehit analarının, tüm kadınlarımızın anneler gününü kutluyor; bu anlamlı günün birliğe, beraberliğe, nice güzelliklere vesile olmasını ve her günümüze yayılmasını diliyorum. Tüm annelere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” diye konuştu. AK Parti Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı