Başkan Yıldız Güven Tazeledi

 Aksaray Veteriner Hekimleri Odası 12. Olağan Genel Kurulu yapılırken, tek listeyle gidilen seçimde mevcut başkan Önder Yıldız yeniden başkanlığa seçildi.

Başkan Yıldız Güven Tazeledi

Hafta sonu yapılan Aksaray Veteriner Hekimler Odası 12. Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyen Başkan Önder Yıldız ile yeni yönetimini belirlediği seçim yoğun katılım gerçekleşti.

Veteriner Hekimleri Odası Başkan Önder Yıldız yaptığı konuşmada;  “Oda olarak 12.Olağan Genel Kurulumuz ve seçimimizi  meslektaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Diyalog, demokratik hukuk mücadelesi, eğitimler, mesleğimizin tanıtımı,  sosyal iletişim, gelişen, kabuğunu kıran, refah düzeyi yüksek bir meslek  olup, polemikten uzak, herkesi kucaklayan, asla mazeret üretmeyen, sadece bilimi ve bilgiyi esas alan bir yönetim için yeniden görevlendirildik. Şahsıma ve listeme vermiş oldukları destekten dolayı meslektaşlarımın  tamamına sonsuz şükranlarımı sunarım” ifadelerine yer verildi.

Belirlenen yönetim kurulu ise şöyle; Önder Yıldız, Akif Ekici, Süleyman Bölükbaş, Necip Çeçen, Cumali Asal, Mikail Sungur, İsmail Bektaş, Kadir Bölükbaş ve Mehmet Oruç’tan oluştu. Haber: Bekir Tosun

 

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı