Başkan Özkök, "Çocuklar Geleceğimizin Teminatı"

 "Lider Çocuk Tarım Kampı" projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlemiş olduğu Kazıcık Tol köyü öğrencileri Aksaray Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Başkan Özkök,

Ziyarete Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Mehmet Ercan, Okul Müdürü Abdulkadir Halaçoğlu ve sınıf öğretmeni Feride Güvenç Özmen katıldı.

‘Lider Çocuk Tarım Kampı’na Katılan Öğrencileri Kabul Etti

İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, 4. sınıf öğrencilerine doğa bilinci ve çevre farkındalığını kazandırmak, tarımla buluşmalarını sağlamak, tarladan sofraya gıda üretim teknolojileri ve gıda güvenirliliği hakkında bilgi vermek ve 2019 yılı “ Sıfır Atık “ konusunda bilgilendirmek amacıyla ‘Lider Çocuk Tarım Kampı’ nı düzenlediklerini ve kampa 30 öğrencinin katıldığını söyledi.

Ticaret Borsası Toplantı salonunda öğrencileri kabul eden Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için yapılacak her projede yardımcı ve destekçi olacağını ifade etti. Özkök, öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.Kamp süresince eğlenceli vakit geçiren çocuklar, Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi içerisinde yer alan solucan gübre tesisini gezdi.  Farklı yerler görüp ve yeni bilgiler edindiler. Kampın tekrar düzenlenmesini isteyen çocuklar, ileride hangi meslekleri seçeceklerini de dile getirdiler.Borsa Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı