Başkan Günaydın Güven Tazeledi

Aksaray’da Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Aksaray Şube Başkanlığı 5. Olağan Genel Kurulu yapıldı.


Başkan Günaydın Güven Tazeledi

 Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda Büro Memur-Sen Aksaray Şube Başkanı Şaban Bülbül’ün divan başkanlığında gerçekleştirilen Eğitim Bir-Sen Aksaray Şubesi 5.  Olağan Genel Kurulu’nda tek liste ile gidilen başkanlık seçiminde mevcut Murat Günaydın yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

“Daha Güzel Hizmetlere İmza Atacağız”

Genel kurulu öncesi divan başkan veüyelerinin seçilmesini ardından faaliyet raporu okundu. Faaliyet raporunun okunmasının ardından kısa bir konuşma yapan Eğitim Bir-Sen Aksaray Şube Başkanı Murat Günaydın; “Oy kullanmak için teşrif eden tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Her zaman kardeşlik çağrılarıyla birlik ve beraberlik için çalıştıklarını belirterek, Aksaray’ımıza ve eğitim camiamızla birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağız. Seçimlerimiz eğitim camiamıza ve Aksaray’a ve eğitim camiamız ahayırlı olsun” dedi.

Oy Birliğiyle Yeniden Başkan

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen)Aksaray Şube Başkanı Murat Günaydın bir önce görev süresi boyunca yaptıkları faaliyet ve çalışmalar hakkında üyelere bilgi verdi. Yapılan konuşmaların ardından seçime gidildi. Tek listeyle yapılan seçimlerde geçerli oyların tamamını alan mevcut başkan Murat Günaydın, yeniden Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanlığı'na seçildi. Seçimin ardından yeni yönetim kurulu, Başkan Murat Günaydın, Başkan Yardımcıları ise; Murat Görmez, Yusuf Şahin, Yaşar Canbulut,Uğur Saraç, Halil İbrahim Bektaş ve Özcan Kılıç şekilde oluştu. Haber:Bayram Aksu

 


banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon