Başkan Dinçer’i Ziyaret Ettiler

Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kolçak beraberindeki heyet ve Ulusal basın olarak yayın hayatını sürdüren KON TV’nin Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Toy, Mir Ajans Müdürü Durmuş Yakıcı, Mir Ajans Reklam Müdürü Bayram Aktaş ve Kon TV Aksaray Bölge Sorumlusu Sinan Koç Aksaray Belediyesi Başkanı Evren Dinçer’ ziyaret etti.

Başkan Dinçer’i Ziyaret Ettiler

Başkan Dinçer, Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kolçak’ı başkanlık makamında ağırladı. Mustafa Kolçak’a Aksaray’ın tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi verdi.

Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kolçak, Aksaray’ın köklü bir tarihi geçmişi olduğunu ve doğal güzellikler açısından zengin bir bölgede yer aldığını belirterek, Belediye Başkanı Evren Dinçer’in misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Kon TV Aksaray Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Kon TV çalışanları ile Belediye Başkanı Evren Dinçer Aksaray nasıl bir tanıtıma tabi tutulacağı hakkında fikir alışverişinde bulundular. Belediye Başkanı Evren Dinçer misafirlerini Aksaray Belediyesi Web TV’yi gezdirdi.  Kon TV Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Toy Aksaray Belediyesi Web TV’nin yayın akışını takip ettiklerini Aksaray’ın tanıtımı açışından büyük bir rol oynadığını belirterek Aksaray’ın tanıtımında birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Başkan Dinçer, Kon TV Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Toy’a, Mir Ajans Müdürü Durmuş Yakıcı’ya, Mir Ajans Reklam Müdürü Bayram Aktaş’a ve Kon TV Aksaray Bölge Sorumlusu Sinan Koç’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Belediye Basın

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı