Başkan Dinçer  “2. Lige Çıkmak İçin Elimizden Geleni Yapacağız”

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta Namağlup Silifke Sporu kendi saha ve seyircisi önünde 2-1 mağlup ederek grup şampiyonu olan  Aksaray Belediye Spor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 1. kademe play-off' karşılaşmasındaki rakibi Akşehir Sporu Mersin Arena stadyumunda nefes kesen bir mücadele sonucu penaltılarla 7-6 mağlup ederek Türkiye Futbol Federasyonu 3. Ligine yükselmeyi başardı. 

Başkan Dinçer  “2. Lige Çıkmak İçin Elimizden Geleni Yapacağız”

Aksaray Belediye Başkanı ve Aksaray Belediye Sporun onursal Başkanı Evren Dinçer, göreve geleli henüz çok kısa süre olmasına rağmen Aksaray Belediye Sporun Şampiyonluğunda çok en büyük pay sahibi oldu.

Başkan Evren Dinçer Mersin Arena Da Binlerce Taraftarı Selamladı

Göreve geldiği günden itibaren Aksaray Belediye Spora maddi ve manevi her türlü desteği sağlayan Başkan Evren Dinçer, Silifke maçında olduğu gibi Akşehir maçında da takımını yalnız bırakmadı.

Başkan Dinçer, Mersin Arena Stadyumunda kader maçına çıkacak olan Aksaray Belediye Sporlu Futbolculara moral ve motivasyon vermek için sahaya indi. Aksaray’dan Mersin’e akın eden binlerce Aksaray Belediye Spor taraftarı “Evren Başkan Buraya” diye tezahürat yaparak Başkanı yanlarına çağırdılar. Siyah Beyazlı taraftarların çağrısına kulak veren Başkan Evren Dinçer, saha içinden Tribünlere kadar giderek, tezahüratlara alkışlarla cevap verdi.

Mersin Arena stadyumunda kendilerine ayrılan yeri tamamen dolduran Aksaray Sporlu taraftarlar karşılaşma öncesinden başlayarak müthiş tezahüratlarıyla stadı inlettiler.

Karşılaşma sonrası Mersin Arene Stadyumu bayram yerine döndü. Aksaray Belediye Sporlu futbolcular, teknik ekip ve yöneticiler Şampiyonluk sevincini Aksaray’dan gelen binlerce taraftarla paylaştılar.  Futbolcular ve taraftarlar sevinç gözyaşları dökerken Şampiyonluğun mimarı Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’de sahaya inerek 3 lige yükselme başarısı gösteren futbolcuları ve teknik heyeti kutladı.  Futbolcular Başkan Evren Dinçer’e sarılarak şampiyonluğu kutlarken taraftarlarda çok büyük bir mutluluk yaşadılar.

Büyük Coşkuyla Kutlandı

Aksaray Belediye Sporun 3. Lige yükselmesi şehirde çok büyük bir sevinçle karşılanırken, binlerce taraftar 15 Temmuz Milli İrade Meydanında Şampiyon takımın futbolcularının Mersin’den dönmesini beklediler. Akşam Milli İrade Meydanında düzenlenecek Şampiyonluk kutlaması için meydana gelen taraftarlar yağmura rağmen futbolcuları beklediler. Şampiyon Aksaray Belediye Sporun meydana geldiği anonsu ile siyah beyazlı taraftarlar meşaleleri yakarak  meydanı futbolcuları coşkuyla karşıladı.

Şampiyonlukta Emeği Geçen Herkese Teşekkür Etti

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer burada yaptığı konuşmada şampiyon olan Aksaray Belediye Sporu daha iyi yerlere taşıyacaklarını ifade ederek “ Çok zorlu bir müsabaka geçirdik. 3 haftadır bu maça kitlendik. 3 Lige çıkmak için var gücümüzle çalıştık. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Teknik ekibimize, futbolcularımıza, taraftarlarımıza, sizlere çok Teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun. İnşallah bundan sonra var gücümüzle maçlarımıza asılacağız. Futbolcularımızın yanında olacağız. Spor kulübümüzü güçlendireceğiz. 2. Lige çıkmak için elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu. Aksaray Belediye Sporlu futbolcular ve teknik adamlarda yaptıkları konuşmalarda şampiyonluğun baş mimarı Başkan Dinçer’e, Vali Ali Mantı’ya cefakâr taraftarlara ve Aksaray halkına yürekten teşekkür ettiler.  Belediye Basın

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı