Başkan Atalay Öğrenci Sorunlarını Aktardı

 16. Dönem Aksaray Öğrenci Meclisi Başkanı Kaan Recep Atalay ve yönetim kurulu üyeleri seçilir seçilmez il protokolünü ziyarete başladı. Bu kapsamda ilk olarak İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal’ı makamında ziyaret eden Öğrenci Meclis Başkanı Atalay, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile seçim sürecini paylaşarak seçim süreci boyunca ziyaret ettiği okullarda tespit ettiği eksik ve sıkıntıları bire bir aktarma imkânı buldu.

Başkan Atalay Öğrenci Sorunlarını Aktardı

İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal da Öğrenci Meclis Başkanı Atalay’ın kendilerine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “89 bin öğrencimizin temsilen oylarıyla seçilen Öğrenci Meclis Başkanı’mıza başarılar diliyorum. Kendisinin tarafımıza ilettiği sıkıntıları bir an evvel çözmek için çalışacağız. Çalışmalarda Başkan’ımız ile yakın ilişkilerde bulunarak öğrencilerimizin istek ve taleplerini çözmeye çalışacağız” dedi.

“Gecesini Gündüzüne Katıyor”

Başkan Atalay da “İl Milli Eğitim Müdürü’müzün nazik misafirperverliğinden memnuniyet duyduk. Kendileri ilimizi eğitim öğretim alanında her yıl bir tık daha ileriye götürebilmek için gecesini gündüzüne katarak çalışan kıymetli bir bürokratımızdır. Samimi sohbeti ve misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Başarılı Öğrenciler Çanakkale’ye Götürülecek

Görüşmenin sonunda Başkan Atalay manevi önemi çok büyük olan Çanakkale’yi henüz görmeyen öğrencilerin olduğunu ve bu konu ile ilgili seçim döneminde de öğrenci arkadaşlarına söz verdiğini belirterek 2019 yılı Mart ayı içerisinde başarılı öğrencileri Çanakkale’ye götürebilmek için destek istedi. Milli Eğitim Müdürlüğü de Kaan Atalay a destek vereceğini belirtti.Haber: Dilek Eyüboğlu

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı