Başkan Atalay “Huzur Evi Sakinlerini Frsat Buldukça Ziyaret Edin”

 16. Dönem Aksaray Öğrenci Meclis Başkanı Kaan Recep Atalay A. Kadir Üçyıldız Huzurevi'ni ziyaret ederek Huzurevi sakinlerini dinledi.

Başkan Atalay “Huzur Evi Sakinlerini Frsat Buldukça Ziyaret Edin”

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil Aktürk'ün de eşlik ettiği Huzurevi ziyaretinde Huzurevi sakinleriyle hasbıhal eden Aksaray Öğrenci Meclisi Başkanı Recep Kaan Atalay, Huzurevi ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada "Burada büyüklerimizin ellerini öpüp hasbıhal edip hayır dualarını aldık. Aksaray Huzurevi ziyaretimizi gerçekleştirmemizde bize çok büyük destek olan ve mükemmel bir ev sahipliği yapan İlimiz Aile ve Sosyal Politikalar Müdürümüz İsrafil Aktürk’e teşekkür etmek isterim" dedi. Atalay "Huzurevinde misafir olan kıymetli büyüklerimiz, devletimizin imkânlarıyla huzurlu bir ortamda çok güzel şartlar altında hayatlarının geri kalan kısmalarını burada geçiriyorlar.

 Devletimiz var olsun. Sayın Müdürümüz İsrafil Aktürk Huzurevi sakinlerimiz ile çok yakından ilgileniyor. Huzur evi sakinlerimizin hiçbir şeye ihtiyaçları yok.

Onların tek isteği hatırlanmak ve sıkça ziyaret edilmek. Genç arkadaşlarıma buradan tavsiyem fırsat buldukça huzurevi sakinlerimizi ziyaret etmeleridir. Dünyaya gelen her insan bir gün mutlaka yaşlanır. Huzur evi sakinlerimizi mutlaka ziyaret edin. Onların doyulmaz muhabbetlerini ve tecrübelerini mutlaka dinleyin mesajı" verdi. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon