Başkan Adayı Dinçer İçin Karşılama Töreni Düzenlenecek

 AK Parti İl Başkanlığı, Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimde Aksaray Belediye Başkan adayı gösterilen Evren Dinçer için tören düzenleyecek. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı gösterilen Evren Dinçer için bugün saat 16.00’da AK Parti İl Başkanlığı binasında karşılama töreni gerçekleştirilecek.

Başkan Adayı Dinçer İçin Karşılama Töreni Düzenlenecek

 "Ortak Akılla Ortaya Konacak"

Belediye başkan adayı Dinçer’in hem AK Parti hem de Aksaray’a hayırlı olacağına inandığını söyleyen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, genç ve vizyon sahibi Dinçer’in sahip olduğu birikim ve ortak akılla ortaya koyacağı hedeflerle Aksaray’ın değerine değer katacağına işaret etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Evren Dinçer’e ulvi bir vazife verdiğini kaydeden Altınsoy, “Allah’ın  izni ve vatandaşlarımızın da büyük kuruluşundan günümüze milletin partisi olan ve milletin teveccühüyle girdiği her seçimden zaferle çıkan AK Parti, 31 Mart’ta da bu zaferlerine Evren Dinçer ile bir yenisini daha ekleyecektir” dedi.

"Özveriyle Çalışacak"

AK Parti’nin seçim zaferlerinde Türkiye’de hep rekorlar kıran Aksaray, bu seçimde de yeni bir rekorla AK belediyeciliğine devam edeceğini vurgulayan Altınsoy, “Genç ve vizyon sahibi adayımız Dinçer, belediye başkanı olarak Aksaray’ı marka kent yapmak için özveriyle çalışacaktır. AK Parti’nin gönül belediyeciliği ilkesinden hareketle Dinçer, İç Anadolu’nun kadim şehri Aksaray’ı yeni hedeflerle ve daha büyük projelerle buluşturacaktır.” diye konuştu.

Evren Dinçer’in Biyografisi

1981 Aksaray doğumlu Evren Dinçer, İlk, Orta, Lise ve Lisans Eğitimini Aksaray Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde, Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, insan kaynakları yönetimi üzerine tamamladı.

Doktora Eğitimine Ankara Üniversitesi, İnsan kaynakları Yönetimi bölümünde devam ededen Evren Dinçer, 10 şubat 2017 tarihinde yayımlanan atama kararnamesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı görevine atandı. Aksaray Belediyesi’nden emekli Mustafa Dinçer’in çocuğu olan Evren Dinçer 8 Temmuz 2018 tarihinde Aksaray’da yapılan sade düğün merasimi ile Merve Anamur ile dünya evine girmişti. AK Parti Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon