Basınla Anlamlı Buluşma

 Aksaray Valisi Ali Mantı Basın Mensupları ile iftarda buluştu. Vali Ali Mantı'nın ev sahipliğinde Emniyet Müdürü Ali Karabağ ve Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, İlimizde yayın yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla birlikte iftar yaptı. 

Basınla Anlamlı Buluşma

Basın mensuplarıyla iftarda bir araya gelen Vali Ali Mantı programda yaptığı konuşmada "Davetimize icabet ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Mübarek Ramazan Ayı'nın müstesna günlerinde Kamuoyunu bilgilendirmek için sizler de mesai mefhumu gütmeden çalışıyorsunuz. Sizlerle bu güzel iftar sofrasında birlikte olmak ve hasbihal etmek istedim. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

Vali Ali Mantı ile birlikte iftar açan basın mensupları futbola ve spora yoğun ilgi gösteren Vali ile birlikte Galatasaray-Başak Şehir maçını izledi. Maçta 2-1 galip gelen Galatasaray, Türkiye Süper Lig’de 22. Şampiyonluğunu kazanınca Galatasaray Taraftarı olan Jandarma Alay Komutanı Fuat Anık'ı tebrik ettiler. Haber: Harun Atalay

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı