Bakan Soylu Evren Dinçer'in Emrindeyim

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda Aksaraylılara seslendi.

Bakan Soylu Evren Dinçer'in Emrindeyim

Miting programından önce AK Parti Aksaray Belde, ilçe ve Merkez Belediyelerinin tanıtıldığı programa soğuk havaya rağmen ilgi yoğundu.

Aksaray’ın birçok bölge ve ilçesinden gelerek, Merkezdeki Milli İrade Meydanı’nı soğuk havaya rağmen dolduran vatandaşlara seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “Sayın Cumhurbaşkanımızın Aksaray’a sevgilerini saygılarını muhabbetlerini getirdim" diyerek başladığı konuşmasında  "Soğuk Havaya rağmen bu güzel meydanı dolduran siz değerli hemşerilerim haklarınızı helal edin. Sizlerle dertleşmek, içimizi dökmek, heyecanımızı anlatmak için geldik" dedi. İçişleri Bakanı Soylu “10 Yıllardır ülkemiz büyük sıkıntılardan geçti. Bu ülkede başbakan, bakanlar asıldı. Bu ülkeyi siz yönetmeyin dediler. Her 10 yılda bir bu ülkede darbe yaparak bunları bize hatırlattılar. Kardeşi kardeşe düşürdüler, bizleri yoksullukla ekonomiyle tehdit ettiler. Pes ettik mi etmedik. Sizlerin bize verdiği destekle onların oyunlarını her seferinde bozduk. Şimdi kendi ayakları üzerinde duran, terörle mücadelede sonuna gelen, Amerika'nın her parmağını salladığında karşısında dimdik duran bir ülke konumuna geldik. Şimdi 31 Mart günü onlara şöyle  sert bir Osmanlı tokatı atacağız. Terör örgütünün sözcülüğünü yapan, Pensilvanya'nın emirlerini harfiyen yapanlara Aksaray'dan öyle bir cevap vereceksiniz ki  nerden geldiklerini şaşırtacaksınız" dedi.

"Yakinen Tanıyorum"

Evren Dinçer!i yakinen tanıdığını söyleyen Bakan Soylu "Aksaray Cumhur İttifakı'nın yapılmadığı illerden birisi. MHP'ye de seçimlerde başarılar diliyorum. Evren Dinçer, mütevazi çalışkan ve başarılı bir bürokrattı. Bu başarısını Aksaray'ın gelişmesi ve güzelleşmesi için göstereceğinden eminim. Sizlerin Evren kardeşimize destek vereceğinizden eminim" diye konuştu. Haluk Şahin Yazgı'nın da başarılı bir belediye başkanlığı yaptığını söyleyen Bakan Soylu "Bu bir bayrak yarışı, şimdi aynı desteği Evren kardeşimize de vereceğinizden eminim" şeklinde konuştu.

"AKSARAY'DAN EMİNİM"

Mitingde yaptığı konuşmada  AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy “31 Mart akşamı bu meydanda zafer kutlamalarında buluşacağız" dedi. Altınsoy  AK Parti Belediyelerinin  16 Yıldır Aksaray’ın her köşesine hizmet götürdüğünü belirterek  "31 Mart Akşamı kesintisiz AK Parti Belediyeciliğinin projelerinden, hizmetlerinden yararlanmaya devam edeceğimize hiç şüphem yok. Aksaray'ın evladı Evren Dinçer’i  31 Mart Akşamı büyük bir teveccüh ile bağrına basacağına eminim" dedi.

Haluk Şahin Yazgı “Bu Bir Hizmet Yarışı”

   "Bu bir bayrak yarışı" diyen Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı da "5 yıl önce Sayın Cumhurbaşkanımızın  tensipleriyle sizlere hizmet etmenin onurunu  yaşadım. Bu bir bayrak ve hizmet yarışı 31 Mart akşamı bu hizmet yarışını Evren Dinçer kardeşime teslim edeceğiz" dedi.

"YEŞİL AKSARAY İÇİN..."

Aksaray AK Parti Belediye Başkan Adayın Evren Dinçer de yaptığı konuşmada  "4 aylık seçim süreci  boyunca sizleri dinledik. Hep birlikte gönül belediyeciliği için notlarımızı aldık. İnşallah daha çevreci, yeşil bir Aksaray için çalışacağım" diye konuştu.

Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon