BİLGİÇ GÖREVE TALİP OLDU

Yeşilova Belediyesi AK Partili Belediye Başkan Aday Adayı Şaban Bilgiç “Aksaray'ın en eski belediyelerinden, 90 yıllık belediyecilik geçmişi olan Yeşilova Belediyesini güzel günlere taşımak için projelerimizle ve Liyakat sahibi ekibimizle hazırız. Göreve talibiz” dedi.


BİLGİÇ GÖREVE TALİP OLDU

Yeşilova Belediyesi'nin göç veren bir belediyeden ziyade göç alan bir belediye haline getirilmesi için çalışacaklarını söyleyen Bilgiç “Yıllardır devlet tecrübemiz ile kurumsal yapımız ve bilgi birikimimiz ile Yeşilova halkının neler istediğini biliyoruz. Eksikliklerimizi biliyoruz. Neticede ben de bu güzel Acem Diyarında yaşıyorum. Hepimiz Yeşilova’mızın layık olduğu yerde olmadığında hemfikiriz. Bizler nasip olur da göreve gelirsek elbirliğiyle, o, bu, şu ayrımı yapmadan Yeşilova Belediyemiz ve beldemizin hak ettiği hizmetleri alması ve layık olduğu yere gelmesi için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

“İçme Suyu Sorunu Çözülemedi”

90 yıllık belediye tarihinde hala içme suyu sorunun bile çözülmediğini söyleyen Bilgiç “Yeşilova'da sadece makyaj yapılıyor. Yapılan tek şey örtbas etmek. Bir şeyleri yapıyormuş gibi göstermek. Ama vatandaş neler yapılıp neler yapılmadığını biliyor. Bizler bu konuda ekibimizle gerçek hizmet ile Yeşilova halkını tanıştıracağız”  ifadelerini kullandı.

Projeleri Anlattı

Başkan Aday adayı Bilgiç birçok proje hazırladıklarını ifade ederek “Kasabamızın yapılmayan altyapısının tamamını yaparak halkımızın hizmetine sunacağız. Evlerimizde kullanılan şebeke suyu borularının tamamını değiştirip su kesintilerini önleyeceğiz. Ayrıca belirli bölgelere su kuleleri kurarak basınçlı şekilde şebekeye sağlıklı su aktarılmasını sağlayacağız. Kasabamızın sınırları içerisinde bulunan Çöl ve Göbekli mevki arazilerinin toprak analizi yapılarak tarıma elverişli arazileri halkımıza dağıtıp, tarıma elverişsiz arazileri hayvan yayımı yapacağız. Modern bir belediye binası inşa edip tüm isteklere yanıt vereceğiz. Kasaba girişinde bulunan köprünün ömrünü tamamlaması sebebiyle, yerine kasabamıza yakışan ve modern bir köprü yaparak halkımızın hizmetine açacağız. Kasabamızda bulunan; ölümlere neden olmuş, bataklık haline gelmiş, insan sağlığını tehdit eden, Kanal'ın mevcut durumunu restore ederek ve içini tamamen temizleyerek daha temiz bir görünüme kavuşturacağız. Bunlar sadece başlangıç olacak. Ekiplerimiz detaylı çalışmaları yaptı. Projelerimiz hazır. Yeşilova’ya biz iyi geleceğiz” şeklinde konuştu. Harun Atalay’ın Özel Haberi

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon