BAŞKAN YAZGI, ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE “AŞKIN SIRRI SOMUNCU BABA”FİLMİNİ İZLEDİ

Aksaray Belediyesi tarafından çektirilen ve Tasavvuf filmi açısından 2016 yılına damgasını vuran “Aşkın Sırrı Somuncu Baba” filmi hala yankısını sürdürüyor.

BAŞKAN YAZGI, ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE “AŞKIN SIRRI SOMUNCU BABA”FİLMİNİ İZLEDİ

01 Nisanda vizyona girdikten sonra Türkiye'de ve Avrupa'da büyük ilgi gören filmin gösterimi Aksaray'da devam ediyor.

Yunus Emre Anadolu Lisesi ve çeşitli liselerdeki öğrencilerden oluşan 180 kişilik öğrenci grubu sinemaya giderek, “Aşkın Sırrı Somuncu Baba” filmini izledi.

“Aşkın Sırrı Somuncu Baba” Filminin mimarı Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’da sinemaya gelerek filmi öğrencilerle birlikte izledi.

Öğrenciler, filmi çok beğendiklerini ifade ederken, en çokta tamamen Aksaray'da çekilmesinden etkilendiklerini ifade ettiler. 

Okul idarecileri ise yaptıkları açıklamada “Belediyemizin katkılarıyla ortaya çıkan ve şehrimizin tanıtımına çok önemli bir katkısı olan “Aşkın Sırrı Somuncu Baba” filmini öğrencilerimizle birlikte izledik. Bu muhteşem filmde çok büyük emeği geçen Aksaray Belediye Başkanı Sayın Haluk Şahin Yazgı ’ya saygılar sunuyoruz, bizleri bugün sinemada yalnız bırakmadığı için de ayrıca teşekkür ediyoruz ”dediler. Haber: Ziya Koçak

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı